Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy nem szeretnék többet tőle?

Figyelt kérdés
Igazából egy olyan bulin kerültünk egymáshoz közel, ahol csak közös ismerőseink voltak, és sikerült minket "összehozni"..Egész éjjel öleltük egymást és csókoloztunk. Pénteken fogunk találkozni másodszorra. Igazából megfogott a fiú, de nem szeretnék kialakítani egy kapcsolatot, mert még friss a volt barátom iránti érzelem:( Elfogok menni a találkozóra de ha esetleg nem érzem jól magam vele és többet szeretne, hogyan közöljem, hogy én nem? Olyan kínos főleg a közös ismerősök előtt is ez..
2012. jan. 18. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Te figymár... ha nem akarsz semmit a sráctól, miért ölelgetted, meg csókolóztál vele? Vagy előre gondolkodni már túl nagy agyi aktivitást igényelt volna?
2012. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a pont!

De ha nem jön be továbbra, akkor mond meg neki egyenesen, hogy köszönöd szépen, de te még nem vagy kész egy új kapcsolatra! Igaz hülyének fog nézni, de ez már a te bajod lesz.

2012. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor este remekül éreztem magam vele, kedves, aranyos volt és igaz mindketten ittunk egy kicsit..
2012. jan. 18. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Juj de tipikus női duma... akkor olyan jó volt, de mostmár nem akarom semmit tőle"

Valld be,hogy szórakoztál vele. Gusztustalan dolog volt, de mostmár nincs mit tenni, elé kell állnod, és vállalnod, hogy mit csináltál.

Edd meg amit kifőztél.

(első)

2012. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gusztustalan vagyok mi? Amikor minden pasi ezt csinálja és ennél vannak 1000szer fontosabb dolgok ami ennél gusztustalanabb..Ez csak egy buli volt drága válaszoló! Köszönöm a kommentárod! :)
2012. jan. 18. 19:35
 6/9 A kérdező kommentje:
gusztustalanabbak*
2012. jan. 18. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Én például pont nem csinálom ezt... és tudod miért nem? Mert nem szokásom emberek érzéseivel szórakozni... aki ezt teszi, az lelkileg és értelmileg is kb. a baktériumokkal áll egy szinten.

Ahogy mondtam, előre kellett volna gondolkodnod kislány.Most viszont, hogy beütött a krach, és nyakig merültél a fekáliában, már kiáltasz a mentőövért... hát nem. Mostmár legyél elég ,,tökös" és vállald a tettedet, legközelebb meg felelősen dönts.

2012. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már.

Nekem tök nyilvánvaló, hogy mi történt. Oké, nem a legtisztességesebb dolog, sőt, szerencsétlen srácot nagyon nem irigylem, de ha jól értem ő még nem ígért semmit.

Szerelmes volt és ez hülye női szokás, hogy amikor valami fáj, azt képes az ember lánya így kiadni magából. (Azt azért hozzáteszem, hogy nem minden nő, de elég sokan)


Mondd meg neki egyszerűen, hogy nem szeretnél semmit, neked ez még nem megy, azt hitted menni fog.

2012. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó! És az előtte válaszolónak is..Igen még nem ígértem semmit, buliztunk..:) Megfogom mondani neki ezt, és épp ezért, mert még mindig jobb ez,mintha ott hagyom vagy leszarom! Nem szeretném "tönkretenni" ha elkezd érezni többet irántam..
2012. jan. 18. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!