Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy a lány akivel randizni fogok arisztokrata családból származik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez miért érdekel?
2012. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Látszik majd a stílusán.
2012. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy köszönés helyett pukedlizik.
2012. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 CMD ***** válasza:
100%
Belevágsz egy machetét, ha kék a vére, akkor az.
2012. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Mivel mostmár ezzel senki sem foglalkozik. Lehet meg ismersz egy lányt és nem is gondolnád kik az ősei. Amúgy meg volt pár év szocializmus az országban és az ilyen címeket eltörölték és nem volt érdemes reklámozni. Esetleg annyi h jobban adnak a műveltségre, de ehhez sem kell arisztokratának lenni. /Egy lány akinek van az ősei közt arisztokrata/
2012. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az őseim közt vannak grófok, de ma már meg nem mondanád rólunk, hogy nemesi családból származunk, mert elvették a vagyonunk nagy részét sajnos.
2012. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok. Ha a szülők fontosnak tartják a hagyományos neveltetést, akkor azt úgyis látni fogod. Étkezésnél, hivatalos alkalmakkor. Egyébként nem fogod észrevenni.
2012. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!