Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a ronda lányok tetszenek a szépek meg nem vagy közömbösek?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy azok akik nekem tetszenek, a többi ember rondának tartja. Volt egy ilyen film a Nagyon nagy Ő, ahol a csávót hypnotizálták és ez miatt a ronda nőket szépnek, a szépeket rondának látta. 16 éves korom óta elég nagy lelki gondjaim vannak az miatt, hogy nincsenek barátaim. Bnőm még sosem volt. Viszont olyan lányok tetszenek akiket korábban észre se vettem, akik meg korábban tetszettek, azoktól undorodom. Miért van ez? Az miatt, mert lelki roncs lettem? :(


17/F



2012. máj. 30. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? A lényeg hogy neked tetszenek, az hogy mások szerint szépek vagy nem, az mit számít?
2012. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert a szépség relatív dolog, nem mindenkinek ugyanaz a szép. Erre majd rá fogsz jönni te is idővel :) Nem azzal kell foglalkozni, hogy aki neked tetszik másoknak is tetszik e, hanem hogy egymásnak tetszetek!
2012. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy szép, mindenkinek mást jelent ;):)
2012. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább az átlagos csajok tetszenek.

Nem vagyok annyira oda a pláza cicababákért.

De azért ha akadna biztos nem rugdosnám ki az ágyamból esősebb délutánokon...

2012. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a többségnek olyan ízlése lenne, mint neked, akkor a mostani többség egyik eleme tenné fel ugyanezt a kérdést. Nem az a lényeg, hogy neked tetsszen? Mi ezt haverok között annyival tudtuk le, hogy "hát legalább nőkön nem veszünk össze", és ez nem hátrány ám!


Amúgy meg fejezd be szépen az önsajnálatot, és kezdd el élni az életed, mert senki nem fogja ezt megtenni helyetted. Ha otthon ülsz, és még azon is kiborulsz, hogy másnak nem tetszenek azok a nők, akik neked (aminek objektíven örülni kellene), akkor mit vársz az élettől?

2012. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány...
2012. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!