Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemondja a randit, mit válaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondja a randit, mit válaszoljak?

Figyelt kérdés

2 hete beszélgetünk, telefonálunk, erre ír egy levelet facebookon, hogy már kb. 1 hete mással randizgat, ezért a holnapi (legelső) randinkat lemondja, de nagyon szimpatikus vagyok, blablabla, de én már nem férek bele.

Válaszra méltassam, vagy mit csináljak?

Végül is korrekt az üzenete, nem bántott meg, és nem húzta a fejem, még idejében visszakozott.


2012. máj. 29. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:

szerinted még nem húzta a fejed, ha már 1 hete mással randizgat és közben veled is megbeszélte a holnapi randit?

nekem ez azért már nem fér bele a korrektség kategóriába, de te tudod, viszont én azért annyit válaszolnék rá, hogy okés, semmi többet...

2012. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele foglalkozni. :)


De ha megírta neked, akkor illik válaszolni, de csak valami rövidet, tömören, nem kellenek a szóvirágok. Ilyen "Köszi a korrektséget, sok szerencsét!" vagy hasonlót.


Ha kamu nem erre fog számítani, ha nem kamu tökmindegy mit csinálsz, fejre is állhatsz, nem fog változni a szitu.

De ennél többet ne, nem kell sem megalázkodni, sem megmagyarázni.

2012. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez sajnos nagyon is ismerős! Hány, de hány ilyen vagy hasonló elutasítást kaptam már..te jó ég!!!

Pedig én korrektül játszom, ha akad netán valaki, nem kezdek mellette mással is ismerkedni! Ezt nagy gerinctelenségnek tartom! Hiába mondta el, akkor is belekezdett, és ezzel úgymond semmibe vett, tartaléknak nézett téged, és amit jött egy "jobb", dobott... Miért ilyen gusztustalanok egyes nők (akikbe én mindig belefutok :( )?!

2012. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sajnos én ilyen helyzetben vagyok/voltam. Két fiú közül nem tudtam dönteni és mindkettővel talizni akartam de kiderült hogy a két srác megtudta hogy mindkettőjükkel akarok talizni. Így hát egyiknek sem kellek, két szék közül a padlóra kerültem. :( pedig csak dönteni nem tudtam.
2012. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na, és facebookról töröljem?
2012. máj. 31. 10:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Minek törölnéd? Ha felvetted akkor elfér, nem kell vele foglalkozni. (Ha törlöd az egy jelzés felé, hogy a fejedben jár. Na ezért kell hagyni ahogy van)

Nekem is van egy pár régi 0-1-2 randis ismerősöm fácsén, tök vicces, néha még beszélgetünk is, hogy kinek milyen kapcsolata/tapasztalata van azóta. :)

2012. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én se töröltem őket, mondjuk beszélni nem beszélünk, talán eggyel nagy ritkán
2012. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre annyit kellett volna írni, hogy neked is van más, még mielőtt megismertétek volna egymást jött egy másik csaj, de tudod, hogy nem lesz komoly a kapcsolat, ezért is nyitottál felé. Neked belefért az új csaj, de ha neki nem jó, nem erőszakoskodsz, örülsz, h megismerted, és elköszönsz. Ez sokkal jobb mindennél.
2014. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!