Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit válaszoljak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak neki?

Figyelt kérdés
Egy lány megirta nekem hogy ő szeret, de gyáva volt elmondani személyesen, és hogy válaszoljak neki, de nemtudom hogy mit. 15F
2012. jan. 24. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdéés: Szereted, tetszik-e neked? ha igen akkor meg beszélgess vele.. ennyi az egész..
2012. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt hogy ne a pofád járjon, hanem hozd mán a sörömet
2012. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, mit érzel iránta. ha szereted: ok, kösz, én is téged. ha csak tetszik: köszi, aranyos vagy. mondjuk egy tali? ha nem érzel semmit iránta: bocs, nálam ez kicsit másképp van.
2012. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, hogy mit érzel! De jobb ha megmondod neki az igazat.
2012. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nos, ez tényleg attól függ mit érzel iránta...
2012. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha érzel iránta valamit:

elég egy bizonyos szmájlit írnod neki

írd le röviden, "te sem vagy közömbös", "én is", "én is szeretlek"


Ha nem érzel iránta semmit:

"sajnálom, de nem"


Bár ahogy olvasom a kifejtést, inkább az első variáció.

2012. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írd azt, hogy kapcsold ki azt a rohadt facebookot van valódi élet is, remek grafika de a játékélmény nem olyan jó+ hatalmas bejárható terület el lesz ott egy életre ja és még csak letölteni se kell
2012. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tartod gáznak, h face-en írt, akk te is válaszolhatsz ott. Ha tetszik, akkor azt, h te is nekem, van kedved talizni. Ha neked nem jön be, "finoman" írd le, h te mást keresel, vagy, neked más lányok jönnek be, stb. De, akár tetszik, akár nem, semmiképp se válaszold azt, h köszi!
2012. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!