Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erre mit válaszoljak? Mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit válaszoljak? Mondjam el az igazat?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon bejön. Egyszer együtt buszoztunk Pestről Erdélybe még a nyáron. És végig beszélgettünk. Azóta is tarjtjuk a kapcsolatot skype-on. Verseket ír, és megőrülök érte. Elmondtam neki, hogy mit érzek, és folyton azt hajtogatja, hogy jól esik, de semmi konkrét. Maradjunk barátok, szivesen beszélget velem. Leírtam egy szövegben az érzéseimet, mintha egy történet lenne, aminek ismeretlen a férfi szereplője, errefel megkérdi, hogy kiről szól, mert nagyon tetszik neki. Erre mit mondjak?
2011. ápr. 19. 11:04
 1/3 ediZeJ ***** válasza:
ÁÁÁÁh most nem azért de ha ebből nem esik le neki a tantusz akkor hmm hát nem is tudom, talán mond azt neki h ugyan gondolkozz egy kicsit, egy picit vezesd rá, ettől csak rá kellene jönnie majd.
2011. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mondd azt, h nem fontos... vagy az igazat. sztem inkább a második. Lehet hogy azért kérdezi, mert azt akarja, hogy kimondd! vagy ilyesmi...
2011. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó, de nemrég valaki azt mondta h. hülye voltam, hogy elmondtam neki mit érzek, és, hogy ezt sose adjam többet konkrétan a tudtára egy sráconak, úgy, hogy biztos lehessen benne, mert azért nem keres, mert elmondtam, és emiatt biztonságban érzi magát velem szemben, érzi, hogy nem kell semmit tennie. Igaz, hogy ilyen szempontból a srácokkal ebben az esetben nem szabad őszintének lenni? srácok? ő 22éves.

Amiatt nem feltétlenül jött le neki a tantusz, mert mióta valaki a fent leírtakat tanácsolta, azóta visszafogtam magam. Amúgy öszvissz csak egyszer láttuk egymást, akkor se radni volt. Emiatt nagyon furcsálta amikor elmondtam, hogy mit érzek. Ezért aztán úgy csináltam, mintha már nem is annyira érdekelne, mert sehogyse vette a lapot, mégse koptatott le mikor konkretizáltam az érzéseimet, vélve, hogy a finom megközelítésből nem jött le, mégis azt mondja, szivesen beszélget, maradjunk barátok, és mindig tök rendes, udvarias. (Szerinte mindenkivel ilyen, aki vele is kedves.)(??)

2011. ápr. 20. 03:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!