Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak válaszoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak válaszoljak neki, vagy ne írjak semmit az sms-ére?

Figyelt kérdés
Ma randiztam egy sráccal,de nekem nagyon nem jött be a személyisége.Szóval nem akarok vele többet találkozni.Ő írt nekem,aminek az a lényege,hogy köszöni a mai randit,nagyon jól érezte magát velem és már várja a következő találkát.Mit írjak neki erre?Nem akarom nagyon megbántani sem...
2011. márc. 21. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj neki smst. menj el a második találkozóra és mond meg neki ott.
2011. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Leírod, hogy sajnálod, ez van... Nem felelhetsz meg mindig mindenkinek és ő sem.
2011. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hívd fel,és legyél vele őszinte. Ne szaporítsd azoknak a táborát,akik azt hiszik,a semmit mondás egyértelmű közlés.

Bizonytalanságot kelt,és kiskaput a hitegetésre. Túl fogja élni.

2011. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben akkor írok neki valamit.De mit írjak??? Írjam le neki,hogy mi nem jött be nekem?Szerintem nagyon komolytalan a mindennapi életben (csak a buli,haverok és a hülyülés...),így nem hiszem hogy kapcsolat téren komoly tudna lenni,nekem meg egy érett férfira lenne szükségem.De nem szeretném megbántani.Vagy rendezzem le annyival,hogy nagyon aranyos vagy,de szerintem ez nem fog működni köztünk?És no comment?
2011. márc. 21. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:

ird meg neki pl. ezt!!

"Tök aranyos vagy meg minden deelgondolkoztam és jobb nekem igy egyedül,nincs szükségem párkapcsolatra.Aranyos vagymeg minden de nekem ez nem menne szerintem és én nem akarlak megbántani.Bocsi:( ui: de azért barátok még maradhatunk ha gondolod"



16/L voltam

2011. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Bocsáss meg, de nem lesz következő találkozó. Egyszerűen nem érzem úgy, hogy illenénk egymáshoz. Minden jót!"


Ennyi, nem kell túlbonyolítani.

2011. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:00



De barátok még maradhatunk ha gondolod.

Ennél szarabb duma szerintem a világon nincs.

Gondolj bele hogy te találkoznál-e esetleg egy olyan fiúval akibe mondjuk szerelmes vagy, de ő egyértelműen kijelentette, hogy neki ilyen jellegű érzelmei nincsenek és valószínűleg nem is lesznek feléd !?

2011. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21.13-as válasza viszont jónak tűnik!
2011. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is arra szavazok.

Ne hitegesd semmivel, barátok maradunk meg ilyenek...jobb az őszinteség,egyszerűen és tömören.

2011. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én utálom ha egy csaj félrebeszél, pláne a legyünk barátok szöveggel.

Mondja a szemembe, hogy nem akar velem találkozni, ez sokkal egyszerűbb mindkét félnek.De ebbe sajnos sokan nem gondolnak bele .


légy őszinte !

21F

2011. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!