Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan válaszoljak erre: "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válaszoljak erre: " Mit érzel irántam? " Ha az alábbi az állapot:többi lent

Figyelt kérdés
Na az a lényeg van egy csaj sokat beszélgetünk flörtölgetünk a közös barátaink akarnak összehozni minket hétvégenként nemnagyon tudunk találkozni ezért facen beszélünk ma vagyis vasárnap felmerült a kérd és tőle hogy " Mit érzel irántam? " mondtam neki hogy ezt majd holnap megbeszéljük mert amugy se könnyü megmagyarázni és mennem is kellet. De az a bökkenő hogy fogalmam sincs hogy magyarázzam meg neki azt hogy nagyon jófej jól néz ki és szivesen járnék vele de ezt nem mondanám szerelemnek de ne tünjön lekoptatásnak. Van pár ötletem de meghalgatnám az ittenieket és csak hétfő reggel 7 : 15-ig tudok felnézni ezért minnél hamarabb előre is köszönöm.
2012. febr. 19. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor mondd meg neki, hogy tetszik neked és jó lenne, ha semmi sem lenne köztetek. tehát se ruha, se paplan.
2012. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Öhm... Bocsánat hogy elfelejtettem közölni hogy ilyen bunkóságokat nem igen halgatok meg. Habár ez ütős :D
2012. febr. 19. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Mit érzel irántam? - Mért kéne valamit? *Pokerface*


Ez akkora hülye kérdés, most erre mit tudsz írni? Bármit írsz, ezt hogy érted, kifejtenéd légyszíves, ebből jól nem jössz ki.

2012. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
hogy mennyire birod, el tudnád vele képzelni akár komolyabban is...
2012. febr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen mondd el neki,amit ide is leírtál.Nagyon jó fej,és tetszik neked és szeretnéd jobban megismerni.Esetleg azt is elmondhatod neki,hogy szívesen járnál vele,de neked az érzelmek kialakulásához több idő kell,nem akarod elkapkodni a dolgokat és nem akarod elhamarkodottan kimondani,hogy szereted.(Hiszen amúgy sem érzed még ezt.)Remélem segítettem:)
2012. febr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el,hogy "nagyon tetszel nekem,és szeretnélek elhívni valahova!"
2012. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ripedon: Igen ez igazad van nekem is ez volt a reakcióm.


Zsuzsu: Ez jó ötlet sztem ezt fogom mondani egy kicsit kikerekítve.

2012. febr. 19. 22:42
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló a randiban biztos voltam gondoltam elhívom a picázóba ami nemrég nyílt :D
2012. febr. 19. 22:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyian dobálóznak már a szerelemmel, hogy elkopott , nyugodtan használd te is, mint mindenki más. Legtöbbször annyit jelent, amennyit leirtál ide a valódi érzéseidröl.
2012. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom akit én ismerek ők közülük majdnem mindenki úgy hiszi hogy a szerelem igenis nagy jelentőségü szó így közéjük beletartozik ez a lány is és hát nemtudom hogy amit ő érez ennyire komoly-e vagy csak elijeszteném.
2012. febr. 19. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!