Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit valaszoljak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit valaszoljak neki?

Figyelt kérdés

Van egy pasi a munkahelyemen, aki kb november ota tudja, hogy bejon nekem. (Kis barati segitseggel) Parszor szoktunk beszelgetni, kesobb elmondta, hogy nincs no az eleteben. Es most mar majdnem egy honapja lesz, hogy elkerte a szamomat, amit megadtam neki. Azota ahanyszor talakozunk megkerdi, hogy mit csinaltam a hetvegen, hogy telt, es hozzateszi, hogy hamarosan talalkozunk.

En ertem, hogy a melohelyi kalandok kockazatosak, de szerintem mar bizonyitottam, hogy egyaltalan nem jarok a nyakara, en se akarok pletykakat.

Szoval most mar azon gondolkodom, hogy ha esetleg megis raszanja magat, hogy elhivjon valahova, mar nemet fogok mondani, mert ha annyira akarna velem ismerkedni akkor mar reg megtette volna. Igy mar csak olyan masodmegoldasnak tunne a dolog. Rosszul gondolom, vagy egy eselyt azert meger a dolog?

Azt ne mondjatok, hogy hivjam el en, mert megtettem, de nem ert ra.


2012. febr. 29. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem mer elhívni. szóval szerintem mondj majd igent
2012. febr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mond azt neki, hogy "basz*lak g*ci" tuti nyerő duma.
2012. febr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak össze kell magát szedni, hogy elhívjon, aztán te meg ha nemet mondasz úgy összetöröd, hogy az elkövetkező években még óvatosabb lesz ilyen téren. Lehet, hogy egy múltbéli rossz élmény miatt határozatlan.
2012. febr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, csak azert kerdem, mert en megtettem a magamet. Odamentem hozza beszelgetni, amikor csak tudtam, elhivtam, masodjara sajnos eleg furan alakult, mert ugyanarra a koncertre mentunk, csak o pentekre en meg szombatra vettem jegyet. De akkor is en kertem, hogy jojjon. Szoval, azt hiszem, en eleg egyertelmu voltam. Jobban mar tenyleg nem akarok nyomulni, hogy na es mikor taliznuk, mert az olyan szamonkerosen hangzik nekem. Osszetorni viszont tenyleg nem akarom, csak ezzel a hatarozatlansaggal meg engem tor ossze.
2012. febr. 29. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!