Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit válaszoljak neki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak neki, hogy ne tűnjek szerencsétlennek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már randiztam több mint fél éve. Nem jöttünk össze, mert randi után ritkábban írt leveleket, én meg arra következtettem, hogy nem jöttem be neki. (máig nem tudom hogy akkor most bejövök-e neki vagy sem?)


Tehát most előkerült, én meg nem vagyok a toppon, mert utána belefutottam egy elég rossz párkapcsolatba, aminek már vége, és hiányzik egy komoly kapcsolat, és valahogy úgy fogalmaztam, amiből rájött, hogy lelkileg nem vagyok túl jól, és megkérdezte, hogy miért van ez.


Mit válaszoljak neki?

azt nyilván nem írhatom hogy szeretnék már végre egy komoly kapcsolatot, mert ettől minden lánynak menekülhetnékje van. (ha egy pasi ezt így kimondja vagy leírja)

én meg meg szeretném adni az esélyét, hogy esetleg összejöjjünk, ha bejövök neki. (mert nekem tetszik)


2012. ápr. 9. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez talán bejön neki: "Volt nemrég egy nagyon rossz párkapcsolatom, teljesen összetörte a szívem, nyomot hagyott bennem. Most nincs kire támaszkodnom, vágyom egy "lelki társra"..."

Ha érzékeny lány, bejön neki, azonnal segíteni akar neked, neked pedig lesz esélyed meghódítani. Sok szerencsét! 18/L

2012. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első: Én is érzékeny lány vagyok, de ez nekem nyálas és az ilyen "lelkitárs" dumától menekülök és szinte mindig meg is menekülök.
2012. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

lelkitársazni nem akarok, hiszen a barátnő testi és lelkitárs.

vmi más kell.

2012. ápr. 9. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!