Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért nem lehet öszinté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nem lehet öszintén megmondani, ha nem akartok randizni egy sráccal?

Figyelt kérdés
ahelyett,hogy azt mondjátok összeegyeztethetetlen meg stb.

2012. máj. 28. 07:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hűha... :) ti miről beszéltek? Első (vagy a sokadik) randiról?

1. találkozom egy lánnyal, ha nekem szimpatikus, és én úgy érzem, hogy én is neki - - másnap vagy harmadnak felhívom, vagy írok neki egy sms-t.

2. gáznak tartom a lányt - - egyszerűen másnap vagy harmadnap írok neki egy sms-t, hogy ne haragudjon, de nem őt keresem.

3. tök szimpatikus a csaj, de úgy érzem, hogy én nem jövök be neki (egyáltalán / olyan mértékben, mint ő nekem). Ilyenkor másnap vagy harmadnap felhívom vagy írok neki egy sms-t (ha nem előz meg), és ha visszautasít, akkor... ennyi, elfogadom, kész. Mit tudok csinálni? :)

Több variáció nem jut eszembe. 27f

2012. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11-es válaszolónál a pont!


Még annyit, hogy attól, mert visszautasítanak valamilyen módon (őszintén, körülírva) nem kell egy górcső alá venni az összeset. És most teljesen mindegy, hogy fiúkról vagy lányokról beszélünk, mert mind a kettőből van jó és rossz fajta. Ha meg visszautasítanak, az nem a mi hibánk, egyszerűen nem jövünk be nekik és kész. Máshol kell keresni. Ha a 10. is visszautasít, akkor majd talán a 11. értékeli az erőfeszítéseket. Ennyi.


Fiúk, teljesen megértem a helyzeteteket, mert rohadtul lelohasztó tud lenni, ha bunkó módon elküldenek a francba. De ne adjátok fel, rengeteg lány van még a láthatáron. Mindenkinek valahol ott van a párja, csak hinnetek kell benne. Hinni abban, hogy olyan társat találjunk magunknak, aki elfogad minket minden hibáinkkal együtt.


21/L

2012. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ma 12:42


No, először is: ha jól gondolom, neked van párod, illetve ha nincs akkor sem volt valószínűleg annyi gondod a megtalálással, mint nekünk, akik csak keresünk, keresünk, de valahogy mégsem találunk... És azért azt te is beláthatod, hogy az én esetemben pl. eddigi 28 éves pályafutásom alatt e földön egyetlen egy lánynak kellettem, neki is csak alig 3 hónapig, amíg nem talált egy "jobbat"... Na erre is azt mondod, hogy ne adjam fel (persze hogy azt..:P )? Csak már kicsit...francokat, NAGYON fárasztó a folyamatos sikertelenség... Nem kéne "górcső alá venni az összeset", de így már nagyon nehéz...

2012. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!