Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy van olyan fiú, aki senkinek sem kell, akinek sosem lesz olyan párja, akivel kölcsönösen szeretik egymást őszintén?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy egy ilyen fiú vagyok, huszonévesen még nem volt barátnőm sem. Tudom, hogy csúnya vagyok, de azért más csúnya fiúknak is van szép barátnője vagy legalábbis, átlagos, akkor nekem miért kéne beérnem a nekem nem tetszőkkel?

2012. máj. 2. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos van. Mondjuk én 18 vagyok, de sztem én is ilyen vagyok. Márcsak azért is, mert hogy én sem igazán akarok ilyesmit. Nem látom értelmét.
2012. máj. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem lehetne de én pl fosok tőlük, a szép lányoktől egyszerűen félek :S
2012. máj. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

van ilyen biztos hogy van ilyen én is ismerek párat.

jó persze senkinek sem tetszenek a csúnya lányok,de azért valószínűleg szerintem kicsit több van mint szépből,és ezért csökken Magyarország népessége.

2012. máj. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges,hülyeség,a kulcsszavaidat felejtsd el.Mindenkinek van párja,nem feltétlenül olyan,amilyet elképzelt tizenévesen,de van.Járj nyitott szemmel,nem kell beérned olyannal,aki nem tetszik,megérdemled azt,akit szeretnél,csak legyél nyitottabb.Nem biztos,hogy aki kívül szép belül is az.Lehet,hogy olyan fog megtetszeni,aki kívülről teljesen hidegen hagy.
2012. máj. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyilván
2012. máj. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú csúnya, akkor sajnos tényleg ez a sors vár rá.
2012. máj. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy lányt nem csak a szépség érdekel ..
2012. máj. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!