Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért nem lehet öszinté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nem lehet öszintén megmondani, ha nem akartok randizni egy sráccal?

Figyelt kérdés
ahelyett,hogy azt mondjátok összeegyeztethetetlen meg stb.

2012. máj. 28. 07:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
66%
nem akarja megbántani a fiút így inkább mindig kitalál valamit és reménykedik hogy az illető lekopik róla.. persze van aki meg mondja hogy ez nem fog menni...
2012. máj. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Ha nyíltan elutasítanak egy férfit akkor egy kíméletlen r!banc...

Ha valami kifogást keres, meg halasztgat, hátha rájön a pasi, hogy mi van, akkor is egy kíméletlen r!banc...


Szóval lényegében sehogy se lehet kikerülni, hogy elutasítás után ne hordjanak le. Csak erre még sok lány nem jött rá.

2012. máj. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Mert akkor megsértődtök. Bár tök mindegy mit mondunk, ugyanaz lesz a vége, ahogy előttem írták...
2012. máj. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Most nem azért, de szerintem a pasikat sem kell félteni ilyen téren. Például a "Majd hívlak" c. szövegből már egyből levágjuk, hogy nem fognak minket keresni (tisztelet a kivételnek). Vagy olyat is megcsinál egy-kettő, hogy nem jelenik meg a randin vagy késik fél órát.

Szóval nem kell itt általánosítani a lányokról.

2012. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%

ne törődj velük és soha ne legyen rossz kedved emiatt, mert egy nő sem ér annyit! kell menni egy másikra és sz*arni bele, hogy az előző mit mondott!

24F

2012. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Megköszönném, ha tiszteletben tartanád a véleményemet. :) Csak azért írtam, mert igenis a pasik is sárosak randi téren és úgy meg tudják bántani néha a nőket, hogy attól is elmegy a kedvük, hogy tükörbe nézzenek. Úgyhogy erről ennyit.
2012. máj. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
még egy jó tanács! tégy úgy mintha érdekelne a csaj, de amíg nem biztos a dolog addig véletlenül se kedveld meg vagy ilyesmi, csak csinálj úgy és akkor nem leszel egy nő lábtörlője se. látszat! mással ne törődj :)
2012. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

ma 09:22

nem tartom tiszteletben a véleményed, kicsit sem érdekel.

a nagy duma van, hogy őszinteség, egyenesség, csak ez a dolog roppant távol áll a nőktől. ti elvárnátok, persze viszonozni luxus... kicsit sem kettős mérce. aztán sírás-rívás, hogy nincs őszinte férfi...

majd ha megkérdezi a csaj, hogy ki volt az a másik akivel múltkor látott azt mondom, hogy a húgom. elvégre is így a jobb nem? még a végén megbántanám... pfff....

2012. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

09:22:


Van pasid? Illetve hány éves vagy? Kipróbálhatnánk, hogy mennyire tudlak megbántani azzal, hogy odaadóan udvarlok neked! Mert minden csajjal ezt teszem, de ők leszarják ezt is és az érzéseimet is! Pedig én tényleg őszintén beszélek nekik mindenről, viszont viszonzásul a "lesz*rom az érzéseidet" kapom...:(

2012. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Ahogy itt már előttem írták,az is baj,ha őszinte vagyok és az is,ha nem.Úgyhogy tök mindegy,mit mondunk.
2012. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!