Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik. őszintén. Ezt mégis miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik. őszintén. Ezt mégis miért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok eltelve magamtól, szerintem átlagos csajszi vagyok. Igényes vagyok a külsőmre, szépen öltözködöm, sportolok, jó alakom van, minden egyéb, igyekszem magamból kihozni a maximumot, de mondjuk valahova középre sorolnám be magam.

És én nem akarok gonosz lenni... de egyszerűen fel nem fogom, hogy amikor odajön hozzám valami csávó... aki tényleg übernyomorékul fest... és ráadásul még igénytelen, büdös, és ostoba... az mégis ... mit hisz? De komolyan, magyarázzátok már el nekem! Én tisztában vagyok a képességeimmel és sose mennék oda egy 10/10-es pasihoz, mert esélytelen. De akkor így ezek az emberek mit gondolnak? De komolyan???


2012. ápr. 14. 22:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

Vannak még bevállalós emberek,ezzel semmi gond nincs, szerintem. Legalább megpróbálta.


Most őszintén! Jobb az ha valaki puhapcsként nyomorog egy sarokban,és az életben nem mer senkit se leszólítani aki tetszik neki?! O.0

2012. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
25%
Azt gondolják - biztos okkal - hogy te is vagy akkora nyomorék mint ők, mert a bombázókra ők sem hajtanak rá!
2012. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy senkit se szólítson le, csak a szintjével azonos lányt. Ennek így tényleg nem látom értelmét.
2012. ápr. 14. 22:32
 4/29 A kérdező kommentje:
Ez is megfordult a fejemben, de voltak tök jó pasijaim, úgyhogy kétlem. Nem vagyok fullos csaj, mondtam, de az undorító, igénytelen ostoba lúzertől azért távol állok.
2012. ápr. 14. 22:33
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy ők nem 5/10-esnek tartanak, hanem 2/10-esnek.
2012. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Szint? Milyen szintek? Egyenlőek vagyunk... Ne csodálkozz, ha nem lesz normális kapcsolatod :D
2012. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

lehet azt gondolta hogy nem vagy annyira felszínes

ezek a "szintek" amúgy hol vannak hitelesítve?

2012. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
53%
szerintem te túlságosan előítéletes vagy, fogadjunk csak nem jött be neked külsőre, de most itt díszíted, véded magadat azzal, hogy büdös, meg idióta is volt a srác -.-
2012. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem minden a külső, ezért próbálkozni még lehet!
2012. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
te a "10\10es" es pasikra pályázol, ők rád, rájuk is biztos valaki akit leszarnak... így megy ez. :) Az élet csupa-csupa megalkuvás! + Arra valók a hormonok, hogy tompítsak az éles látásunkat és ne haljon ki a föld! :D
2012. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!