Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik. őszintén. Ezt mégis miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik. őszintén. Ezt mégis miért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok eltelve magamtól, szerintem átlagos csajszi vagyok. Igényes vagyok a külsőmre, szépen öltözködöm, sportolok, jó alakom van, minden egyéb, igyekszem magamból kihozni a maximumot, de mondjuk valahova középre sorolnám be magam.

És én nem akarok gonosz lenni... de egyszerűen fel nem fogom, hogy amikor odajön hozzám valami csávó... aki tényleg übernyomorékul fest... és ráadásul még igénytelen, büdös, és ostoba... az mégis ... mit hisz? De komolyan, magyarázzátok már el nekem! Én tisztában vagyok a képességeimmel és sose mennék oda egy 10/10-es pasihoz, mert esélytelen. De akkor így ezek az emberek mit gondolnak? De komolyan???


2012. ápr. 14. 22:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
63%

ezt nem bírom, hogy "szint".

Az embert belülről kell megismerni, attól még, hogy valaki külsőleg más, csúnyább vagy akármi, nem kell így bánni vele.

Szerintem mindenki teljesen egyenjogú, mindenben, nem szabad senkit sem lealacsonyítani.

Hozzám is oda szoktak jönni kevésbé népszerű fiúk, és csak azért pattintom le őket, mert buliban nem szeretek ismerkedni, ugyan úgy viselkedek a "jó paskkal" is.

De ez az egyedi véleményem, tudom, hogy sokan nem így gondolják.

16/L

2012. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
61%
Én értem, mit mond a kérdező. Nincs ő felfuvalkodva, ne bántsátok. Én is azt tapasztaltam, hogy a férfiak nagy része (kivéve azt persze, aki nagyon gátlásos, és senkire még csak rá se mer nézni) sokkal jobb pasinak hiszi magát, mint amilyen. Illetve azt hiszi, hogy elég vigyorogni mint tejbetök,aztán rögtön beájulunk az ölükbe.
2012. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Jó, tudtam, hogy esélytelen a kérdés, mert túlfantáziáljátok a szavaimat.


Szerintem rohadtul el lehet dönteni valakiről, hogy kb milyen szintet üt meg. Ez nincs kőbe vésve, de azért van különbség aközött a srác között, aki mondjuk nem annyira helyes-izmos stb, de igényesen öltözködik, ad magára, nem zsíros a haja, nem bűzlik az izzadságtól, mint aki tényleg totálisan igénytelen és két értelmes összetett mondatot nem tud kinyögni. Tudom, hogy a szépség relatív, de azért csak vannak emberek, akiket sok mindenki tart szépnek, meg akiket sok mindenki tart csúnyának.

Ez van, nem tehetek róla, hogy ezt olyan nehéz elképzelni.

2012. ápr. 14. 22:40
 14/29 ASOT ***** válasza:

na ők nem tétováznak ! és elfogadtál magukat olyannak amilyenek!

Megpróbálják! vagy igen vagy nem! És nem fognak sírvafakadni ha nem...

2012. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, imádkozzunk, hogy ezt a kérdést a 22 éves, debreceni srác nem látja, mert akkor megint jönnek fél óránként az idióta kérdései!
2012. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Macs1209 ***** válasza:
100%

Nézd, nem mész oda egy 10/10-es pasihoz, pedig neki lehet te vagy a 10/10-es csaj, csak épp azt se tudja, hogy léte-

zel. Mindenkinek más az ideálja, ezért ne általánosíts.


Nincs esélytelen, csak tehetetlen...


Az pedig, hogy igénytelen, büdös, ostoba... Nos ostobasá-

gából adódóan nem veszi észre igénytelenségét és szagát.

Innentől nincs mit ragozni.

2012. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
11%
el vagy szállva magadtól, kisanyám
2012. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
mit csodálkozol kislány? ez egy költői kérdés volt és most jönnek rá a "költői" válaszok! :) Amúgy of couse, egyetértek! tuti én se like-olnám a szitut a helyedben! :)
2012. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lottózom, mert tisztában vagyok a nyerési esélyeimmel. Más meg igen, mert hisz a szerencsében. Leszólítani egy, a saját szinted feletti lányt még olcsóbb is, mint megvenni egy lottószelvényt.
2012. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

öntsünk tiszta vizet a pohárba:akkor is beképzeltnek titulálnád a bepróbálkozó srácot ha nem lett volna igénytelen csak "gyárilag lett volna vele bibi"


mintahogy már pedzegették ideírod az ilyen lózungokat hogy zsíros haj büdös ésatöbbi hogy ne essenek neked annyian hanem találj bólogatókat is közbe viszont ígyse úgyse lett volna neked jó a srác mégha megtett volna mindent ami tőle várható


hiába mossa le az ember festi át és kárpitozza újra a kispolszkit nem tudja megelőzni a Ferrarit mert az egyik Ferrari a másik meg nem

2012. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!