Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik. őszintén. Ezt mégis miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik. őszintén. Ezt mégis miért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok eltelve magamtól, szerintem átlagos csajszi vagyok. Igényes vagyok a külsőmre, szépen öltözködöm, sportolok, jó alakom van, minden egyéb, igyekszem magamból kihozni a maximumot, de mondjuk valahova középre sorolnám be magam.

És én nem akarok gonosz lenni... de egyszerűen fel nem fogom, hogy amikor odajön hozzám valami csávó... aki tényleg übernyomorékul fest... és ráadásul még igénytelen, büdös, és ostoba... az mégis ... mit hisz? De komolyan, magyarázzátok már el nekem! Én tisztában vagyok a képességeimmel és sose mennék oda egy 10/10-es pasihoz, mert esélytelen. De akkor így ezek az emberek mit gondolnak? De komolyan???


2012. ápr. 14. 22:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

hozzám is odajönnek olyan fiúk, akikről első ránézésre tudom, semmi esélyük, de!

beszélgetek velük, és kedves vagyok, mert egy: sosem tudhatod, hogy milyen volt a napja/egész élete, lehet, hogy az a pár kedves szó nagyon jól esik neki. kettő: egy beszélgetésbe még senki sem halt bele, persze, ha már zavaró a nyomulása, akkor vissza kell utasítani de normálisan. három: lehet, hogy tetszik egy srác, de ő úgy gondolja, teljesen külön "szinten" mozogtok, esélyed sincs, mégis milyen érzés lenne, ha lenéző stílusba lekoptatna?

szóval, megértem, ha zavar, de nekik ez az egyetlen esélyük, hogy mindenkinél próbálkoznak..

2012. ápr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem nehéz ez,csak te még nem tudsz mindent,mert nem tapasztaltad.Most megkérdezted,de nem lettél okosabb.Át kell élned.Ha csak rajtad múlna biztos lennél a világ legjobb helyén a világ legjobb palijával,de ki dönti el,hogy megérdemled-e? És az számít-e? Kb ez a lényege,írom ezt úgy hogy értelek,de te sarkítottál.Én is!!!!
2012. ápr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
én elhiszem, hogy igénytelenek és büdösek is. lányban is van ilyen bőven. nagy baromság, hogy azzal vádoljátok a kérdezőt, hogy csak beképzeli magának, mert nem tetszik neki a srác:/ valaki írta itt (talán 16), hogy amelyik ilyen, az tényleg nem veszi észre magát és megfigyeléseim szerint mindenhol bepróbálkozik, valószínűleg nem csak nálad...és aki meg a szívére veszi ezt a kérdést, annak valószínűleg baja van a kinézetével vagy már ezermilliószor utasították el. mondjuk úgy, ha a kérdező odaírja, hogy az illető büdös és igénytelen, akkor az valószínűleg büdös és igénytelen. a magyar nyelv nagyon szép nyelv, a különböző melléknevek pedig különböző jelentéssel bírnak amúgy, vagyis a ronda szó nem egyenlő a büdössel stb. ha a kérdező meg kedves és aranyos ezekkel az emberekkel, akkor a kedves gyk válaszoló közönség pedig simán megvádolná azzal, hogy szemét nő módjára hitegeti a férfit, ahelyett, hogy azonnal közölné, hogy nem kell neki. gyanítom kérdező, hogy van egy pici kisebbségi komplexusod és ezzel simán el tudod érni, hogy sok hasonló pasit, akiről írtál bevonzz (ezt kb. úgy képzeld el, hogy kissé elesetten álldogálsz, nem túl magabiztos tekinted van és az ilyenek azonnal rádrepülnek, mondván: "jaj de jó nő és nem biztos magában, akkor elég leszek neki én is")
2012. ápr. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

ha egy pasi ronda, de nagyon gazdag,

az megteheti hogy a 10/10es csajokat szolitja le, mert elobb utobb ugyis osszejon neki, hisz gazdag.

2012. ápr. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
az, hogy 10/10 az pontosan mit jelent? 10-es skálán 10 pontot ér el a külcsín kategóriában? vagy a kedvessége 10-es? netán olyan normális, hogy 10 pontot érdemel? ha viszont ezeknek a pontszámoknak az átlagát vesszük és elolvassuk az előző hozzászólást, akkor az azt jelenti, hogy egy tökélets külsejű, hihetetlenül kedves és normális csaj a gazdag pasikra bukik. akkor most ez a normális? fiúk! mielőtt hisztiztek, gondolkozzatok már el egy kicsit...a kérdező nyilván átlagolta a pontszámát, azért adott magának 5-öst, ti viszont egyből arra gondoltok, hogy biztosan a külseje 5-ös...:D
2012. ápr. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
végül is igazad van. nekem azért nem tűnt fel, hogy az igénytelen srácoknak ilyen sok önbizalma lenne...
2012. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még ha a fele nem is értette meg a kérdésem.

Egy szóval sem mondtam, hogy én ezeket az embereket tajparaszt módon elküldtem volna a halálba, senkivel sem vagyok bunkó. Udvariasan és határozottan utasítottam el ezeket a srácokat (ami nem bunkóság), de elutasítottam, mert sajnálom, én az ilyen igénytelen (és nem csak külsőre, mint írtam két értelmes mondatot se feltétlenül nyögtek ki) embereket akkor sem fogom vonzónak találni.

Ezek szerint viszont ők bátrabbak v. elszántabbak nálam, hogy bepróbálkoznak a jobb csajoknál, én továbbra se megyek oda a jobb pasikhoz, mert fölösleges. :) És lehet pont ezért vonzom be őket, majd megpróbálom kiküszöbölni.

2012. ápr. 15. 12:43
 28/29 anonim ***** válasza:

kérdező, én teljesen értem a kérdésedet. azért mennek oda, mert nincs vesztenivalójuk, hisz úgyse látnak többet, tehát miért ne tennének egy próbát? én irigylem is ezeknek az embereknek a bátorságukat, mert noha a lányok elmondása szerint én jó pasi vagyok, mégse merek odamenni akárkihez ismerkedni, rosszul érezném magam, ha elutasítanának. :D


hány éves vagy? egy képet küldesz magadról privibe?


18/F

2012. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok

Nem szeretnék képet küldeni.

2012. ápr. 15. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!