Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Perverz, öreg emberek! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz, öreg emberek! Miért bámuljátok a fiatal lányokat?

Figyelt kérdés

Ma elkezdett bámulni egy idős bácsi. A barátom ott ült mellettem, próbáltam "elbújni", de a bácsika megoldotta, arrább lépett, hogy nézhessen. Amikor pedig ment hazafele, akkor is végig nézett vigyorogva, mintha azt gondolta volna: "Hehe! Látlak.."

Mire jó ez? Nem öltözök ku.rvásan, farmer, pólóval nem hinném, hogy az lenne.



2012. máj. 22. 22:34
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
0%
Perverz kicsi lányok! Miért bámuljátok az öreg bácsikat? Ha nem nézted volna, nem tudnád, hogy bámult.
2012. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Túlspilázod az egészet kérdező! Örülj neki, h csak nézett. :)
2012. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar ha bámulnak. Ez a sok egymásnak ellentmondó vélemény azért van egyébként, mert az embereknek nem tanítanak már illemet az iskolában. Másokat hosszasan bámulni ugyanis illetlenség. Udvariatlanság. Csak ezt a legtöbben nem tudják.
2012. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Másokat hosszan bámulni tényleg parasztság, de illemet sose tanítottak az iskolában, azt mindig is otthon tanították meg a családban a gyerekeknek. Na ma ez is elmarad a családok 99%-ánál...
2012. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Hát, igen. Nem tudom mire gondolhatott. Egyébként már idősebb vagyok. Hozzászoktam ahhoz, hogy megnéznek, fütyülnek, stb. De az ilyen beteg tekintetekhez már kevésbé. A barátomnak fel sem tűnt. Próbáltam azzal, hogy csúnyán éztem a bácsira, de ez csak olaj volt a tűzre, a barátomnak pedig próbáltam jelezni, de ő a saját dolgával volt elfoglalva.
2012. máj. 23. 13:39
 36/45 anonim ***** válasza:
pedofil a bácsi
2012. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Vaze :D


Én szoktam látni egy olyan 50-52 év körüli komát aki elég sűrűn a vasútállomáson van és ott szédeleg csak úgy. Közben, idegesítően lassan járkál és MINDENKIT NÉZ! Megy el mellette 1km/h-val és nézi végig, akár 10-15mp-ig is -.-"

(Amúgy nem, nem csöves és nem azért járkál oda... kocsival jön.)

De egyszer beszopta mert van egy csöves koma, bolond és mindenkinek szól valamit, magába beszél... Aztán az meg tőle 5m-re mondja, hogy: "Minek járkál ez itt?! Berekháton van lakása, örökké itt eszi a fene" :D Tuti hallotta a k.csög :D

2012. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
megnéznek, fütyülnek :DDDD hatalmas. tényleg a legalja :))
2012. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Alkotmányos joguk megnézni azt, akit akarnak.
2012. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
18%

Hány éves vagy ?


és a bácsi kb mennyi lehetett ?


-------


amúgy szerintem azért nézett mert tetszettél neki, álmodozott rólad, hogy megdug. Ahogy szeretkeztek.

Te meg szemeztél vele, mert felfigyeltél rá nem ?

lehet, hogy lelked mélyén tetszett a bácsi, és eljátszadoztál te is a gondolattal, hogy úúúú

ez a bácsi hogy megdugna...lehet lábra se tudnék utána állni.


nincs igazam te kis huncut ?

2012. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!