Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Perverz, öreg emberek! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz, öreg emberek! Miért bámuljátok a fiatal lányokat?

Figyelt kérdés

Ma elkezdett bámulni egy idős bácsi. A barátom ott ült mellettem, próbáltam "elbújni", de a bácsika megoldotta, arrább lépett, hogy nézhessen. Amikor pedig ment hazafele, akkor is végig nézett vigyorogva, mintha azt gondolta volna: "Hehe! Látlak.."

Mire jó ez? Nem öltözök ku.rvásan, farmer, pólóval nem hinném, hogy az lenne.



2012. máj. 22. 22:34
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

Ja vagy letaperol egy részeg vénember.


Megtörtént velem és fiúként mondhatom ezt.

2012. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:

xDD

és úgy még a zacsijába se rughatsz mert mivan ha visszaadja (

2012. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
48%

Komolyan ez a legnagyobb bajod hogy egy tata bámult meg

ha nem nézned rád senki akkor meg azért sírnál.

FIATALSÁG BADARSÁG

2012. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ezen ennyire fennakadva! Vannak emberek (és nem csak idős bácsik) akik feltűnőén bámulnak másokat, főleg a csinos, fiatal lányokat. Volt és lesz még ilyenben részed jó néhányszor.
2012. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
A bámuláson van a hangsúly. Ez nem egyszerű megnézés. Perverz bámulás, szemtelenség.
2012. máj. 22. 22:51
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz tenni semmit. Hidd el engem is zavar és fiúként mondom. Csak ignorálni tudod. Jobban is teszed, kerüld el minél messzebbre.
2012. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Mintha egy filből került volna elő. Olyan perverz tekintete volt, megijedtem.
2012. máj. 22. 22:54
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar, velem is volt már hasonló. Undorító. Bámulja a hülye a korabelieket, és ne álmodozzon.
2012. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 Choc_ice ***** válasza:

Velem is volt már, sőt a bácsika megnyalta a száját is

brrr...

2012. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Megijedtél? Érdekes, én sose félek, ha mellettem van a barátom. Amúgy meg nem kell ezen fennakadni. Megnézett, kész. Irigylem a problémáid.
2012. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!