Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon teccett/ teccik, csak az a baj, hogy én nem teccem neki. Vagyis ez igazából úgy volt, h asszem 5.- ben tök jól elvoltunk, mint haverok, meg sokat lógtunk meg közös bunkink is volt meg ilyenek......és az a lényeg, h ez így volt 2 évig, aztán lett egy nagyon ciki szitu, mert egyszer megbeszéltünk egy talit a bunkinál de úgy, h még egy barátunkat "bevesszük a bunkiba". Ez a barátnőm meg a legjobb barátnőm volt és tudta h énnekem megtetszett az a fiú. Amikor taliztunk hárman akkor elkezdett neki olyanokat mondani, h neki teccik-e vki, meg h hogy néz ki és a leírás rám illett ezért a bnőm elmodta akkor a fiúnak h teccik nekem. Aztán a fiú csak úgy lelépett. Akkor kb. 2 hónapig nem is taliztunk egymással. Azután meg csak néha, és úgy, mintha semmi sem történt volna. Aztán én ált. suliból eljöttem egy jobb suliba. Azóta csak akkor találkozunk, ha valamelyik haver mindkettőnket meghív a bulijába. És énnekem még mindig nagyon teccik de tudom h ő nem érez semmit...................és annyira roszz......................és...........hogyan verjem ki a fejemből???????????????13/L
2012. máj. 20. 13:19
 1/5 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%

Majd tetszeni fog más, ne foglalkozz vele. 13 évesen nekem is volt ilyen "húdenagy szerelmem", aztán elmúlt.

20/F


Ui.: *tetszik

*tetszett

2012. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*tetszem
2012. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jó, de annyira rossz:(

am meg nincs neki csja, szerintem az volt a baj, h félt, mert akárhányszor feljöttek köztünk olyan témák, h kinek ki tetszik( mármint más osztálytársainknak ki tetszik) mindig nagyon elpirult, meg régebben hallottam olyat mástól, h azt mondta neki az a fiú, h tetszem neki.

De sztem félt elmondani nekem, vagy nemtom.

Tegnap volt egy buli, amin mindketten ott voltunk, és totál megváltozott. Mármint úgy, h üvegeztünk, és volt egy olyan bátorságpróba neki, h fogja meg az egyik lány mellét ő meg azonnal........máskor, régebben meg totál nem ilyen volt.............akkor meg ilyenkor nyuszit mondott........

........néha bánon, h sulit váltottam:( lehet h most összejöhetnénk, ha többször találkoznánk

2012. máj. 20. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel a korral semmi baj, az én barátnőm is 13 éves :) 14/F Figyelj, ha nem tudtok találkozni, akkor nincs is értelme összejönni vele :/
2012. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha akarnánk tudnánk találkozni, mert egy faluban lakunk, csak én nem abba a suliba járok, mert elmentem egy jobba. Így buszos vagyok. Ezért " véletlen " meg nem futunk össze
2012. máj. 20. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!