Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok miért hiszik azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért hiszik azt hogy minden pasinak a nagy dudák vagy a szilikon dudák tetszenek?

Figyelt kérdés
Lányok ezeket olvassátok a nagyon hasznos női újságotokban,ezeket halljátok a TV-ben?Vagy mert a nyomorult pasitok megbámulja a nagy csöcsű nőket?
2012. máj. 10. 00:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Utolsóval én nem egészen értek egyet, nekem sincs nagy mellem, de soha nem frusztrált. Van egy hapsiréteg, akinek tökmindegy, mert inkább fenékpárti. És nekem ütős fenekem van, szóval én hódítok azzal. Persze van, akinek bejön a nagy mell, én is biztos örülnék, ha nagyobb lenne, de abszolút nem gyötör a tudat, hogy csak ez van.

Ezek a lányok, akik ilyeneken izgulnak, amúgy is önbizalomhiányosok, és azt, hogy nincs pasijuk a mellméretüknek tudják be, nem annak a szerencsétlen kisugárzásnak, amit árasztanak magukból.

2012. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, igazad van! Csak éppen azt akartam írni, hogy azoknak, akik végképp laposak, nehezebb elfogadni a helyzetet. Természetes, hogy akik magabiztosak eleve, nem zavarja őket. Viszont, aki gátlásos és még lapos is, sokkal nehezebb dolga van önmagát elfogadnia. Főleg, ha még kifog egy olyan férfit, aki nap mint nap emlékezteti arra, hogy milyen rossz, hogy nincsen melle (persze itt jön az, hogy miért nem hagyja ott az ilyen b_nkó férfit, de most nem ez a téma, úgyhogy nem megyek bele). Tény, hogy sok nő a mellét hibáztatja azért, mert valami nem működik párkapcsolat terén. Örülök, hogy te nem küzdesz önbizalomhiánnyal :) és minden rendben van a szerelmi életedben. Szimplán finoman akartam üzenni a " pattanás borogató" hozzászólónak, hogy legyen egy kicsit empatikusabb.
2012. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Deszka vagy csillagom! Törődj bele, hogy senki sem fog megnézni, te görény.
2012. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Csillagként ***** válasza:
A média miatt és mert az a nőiesség jelképe. De akkor fordítva is fellehetne tenni a kérdést, hogy ti fiúk miért hiszitek azt, hogy minél nagyobbak a "méreteitek" ott lenn annál jobban bejöttök majd a csajoknak?
2012. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:akkor erre én vagyok a kivétel:)

Na nem azért mert akkora amekkorát szerettem volna csitri fejjel,de nincs vele gond.Akinek meg nem tetszene az mehetne máshoz:D

2012. máj. 12. 01:06
 26/29 anonim ***** válasza:
Mert ezek tetszenek ez jön be nem kell deszka csaj..
2012. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Elöl deszka, hátul léc xD.
2012. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Azért mert vagy szőkék vagy soha nem volt pasijuk
2012. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
7%

1. Egy férfinak nincs olyan, hogy TÚL nagy mell. Lehet nagy, barominagy, überbrutálnagy, de egyik sem túl nagy!!! :-)

Pláne, hogy nem nekem kell hordanom...

2. Egy nőnek legyen melle. Vagy természetesen, vagy csináltatva, de legyen. A méretbeli dolgokról meg már nyilatkoztam az 1. pontban! :-)

2012. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!