Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok miért hiszik azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért hiszik azt hogy minden pasinak a nagy dudák vagy a szilikon dudák tetszenek?

Figyelt kérdés
Lányok ezeket olvassátok a nagyon hasznos női újságotokban,ezeket halljátok a TV-ben?Vagy mert a nyomorult pasitok megbámulja a nagy csöcsű nőket?
2012. máj. 10. 00:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem fogom megcsináltatni, mert egyébként imádom a testemet, és úgy alapjában véve magamat. :) Szóval ez egy ilyen kettős érzés bennem.
2012. máj. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Már azért kérdeztem meg én is ezt,tegnap óta olvastam 6 ilyen kérdést:)
2012. máj. 10. 01:16
 13/29 A kérdező kommentje:
Ne is csináltasd meg,biztos lesz aki imádni fogja:)
2012. máj. 10. 01:17
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a pasik miért hiszik azt, hogy minden csajnak a nagy f.sz kell?... Ez ugyanaz...
2012. máj. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Borogasd a két pattanást, amit a mellednek hívsz.
2012. máj. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
4%
Akinek nem a nagy dudák tetszenek az vagy pedofil vagy hazudik.
2012. máj. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Amúgy most mi rossz van abban, ha valakinek a nagy tetszik? Nekem is az tetszik, most akkor rossz ember vagyok?
2012. máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Azért, amiért ti azt hiszitek, hogy csak a külsőre és a pénzre hajtunk.
2012. máj. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Akkor én vagy pedofil vagyok vagy hazudok,ez van:)

Nem baj ha valakinek a nagy tetszik,de figyelmen kívül hagyják mindig hogy van aki meg nem.Ha meg ezt mondják,nem hiszik el mint ahogy most sem:)

Én speciel még egyszer sem foglalkoztam a szerszámom méretével.Igaz nincs gond a méretével,de nőhetett volna még egy kicsit.Akkor most legyek lelki beteg?:D

Miért nem lehet úgy állni a farok/mellméretekhez hogy akinek tetszik,tetszik,akinek nem az szépen elballaghat máshoz:)

2012. máj. 10. 09:27
 20/29 anonim ***** válasza:
Természetesen nem szabad általánosítani. Azonban az biztos, hogy manapság minden a nagy mell körül forog. A nagy mell lett a mostani mell divat. Ami sok nőből önbizalomhiányt vált ki, jelzem indokolatlanul. Az oldalon számos kérdés jelenik meg ebben a témában. Felrakják a mellükről készült képeket és jön a kérdés : Szerintetek ez nagyon kicsi? S fogom a fejem, mert vannak a nők, akiknek még ekkora sem adatik meg. Olyanok elől, mint egy férfi és nem tehetnek róla. Így születtek. S vannak, akik még tesznek is rá egy lapáttal a „viccesebbnél viccesebb” hozzászólásaikkal. Az ilyen lányoknak már tényleg nehéz lehet elhinni, hogy tetszhetnek bárkinek is.
2012. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!