Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, ha én nem tudok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha én nem tudok csak "úgy" járni valakivel?

Figyelt kérdés

Haverok szerint elég gáz. De én nem tudok senkivel úgy járni, ha nem érzek semmit iránta.

Bezzeg haveroknak meg minden 3. héten más a csajuk-


Azt mondják elég gáz, mert a csajok szoktak ilyen érzelgős dolgokról dumálni, és férfi létemre sz*rnom kéne ezekre a dolgokra, és azzal járni, akivel lehet...


Tényleg?



2012. máj. 9. 17:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én valahogy mindig a haverjaidhoz hasonló (bunkó) pasikba botlok bele, nem pedig az olyanokba, mint te. :)
2012. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Jól teszed,én is ilyen vagyok.


Cikinek tartják hogy "érzelgős" vagy...

A nagyfiúk majd egyszer jól beszereznek valami nemi úton terjedő nyavaját,te meg valószinű olyan lányt akivel kiegészítitek egymást és normális kapcsolatod lesz.

Majd akkor meglátjuk mi lesz ciki

2012. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, pont ilyen vagyok. 1-2x próbáltam, de egyszerűen képtelen vagyok olyan lányhoz közeledni, akibe nem vagyok szerelmes, de legalábbis nem érzek valami ahhoz nagyon hasonlót. Nem tudom mások hogy csinálják, ennyire jó színészek, vagy ennyire nem érzelmi síkon mozognak.


24F

2012. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem én is ilyen vagyok, csak én szerencsére találtam egy lányt akit nagyon szeretek és aki meg is érdemli hogy szeressék. Viszont legjobb haverom is a te cipődben jár. :/ Normális lány a környezetében nem nagyon van, így eddig neki sem sikerült barátnőt találni.
2012. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
De hogy a kérdésedre is válaszoljak egyáltalán nem találom cikinek, sőt!! Sokkal jobbnak tartom mert ha találsz egy lányt akkor vele valószínűleg sokáig együtt leszel. :) Hajrá és ne hallgass a "haverokra"!
2012. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem gáz.


Én sajnos már elkövettem ezt a hibát, fél évig együtt voltam egy lánnyal csak azért hogy legyen valakim. Szex nem volt a fél év alatt de petting már volt. A csók, petting jó volt vele de amúgy nem éreztem iránta vonzalmat.


Aztán amikor megismertem egy nála 1000-szer jobb lányt akkor elhagytam őt, tudom hogy elég nagy szemétség volt.


Most viszont fordult a kocka, mert most meg ez a csaj dobott engem, gyakorlatilag visszakaptam azt amit én adtam az előző barátnőmnek.



Ha gondolod szívesen beszélgetek veled a témával kapcsolatban, írj privit ha szeretnél.

2012. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem gaz miert lenne gaz :S hulyeseg en sem birok ugy senkivel sem 1 utt lenni ha nem tetszik nem fog meg benne valami,a masik meg sosem megyek 1 ejszakasra :D csak ha a csajsze dönt ungy :) kapcsolat ember vok szal :D nem kell a haverjaidra hallgaztnod 23 f
2012. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Egyáltalán nem az!Büszke lehetsz magadra,hogy te még nem álltál be a sorba és ne is tedd.Sokan arra hajtanak,hogy legyen valakiük és azzal villoghassanak mások előtt.De mit ér az egész ha sz*rt se éreznek az adott személy iránt?!Nem attól lesz valaki nagy ha már a kitudja hányadik lányt keféli.Nagyon hülyén gondolkoznak a haverjaid.Attól mert valaki férfi kötelező módon egy érzéketlen állat kell hogy legyen?Eljön a te időd is meglátod csak várd ki türelmesen.Lesz majd egy lány aki értékelni fogja ezt benned s akkor már megérte.
2012. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!