Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, ha én nem tudok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha én nem tudok csak "úgy" járni valakivel?

Figyelt kérdés

Haverok szerint elég gáz. De én nem tudok senkivel úgy járni, ha nem érzek semmit iránta.

Bezzeg haveroknak meg minden 3. héten más a csajuk-


Azt mondják elég gáz, mert a csajok szoktak ilyen érzelgős dolgokról dumálni, és férfi létemre sz*rnom kéne ezekre a dolgokra, és azzal járni, akivel lehet...


Tényleg?



2012. máj. 9. 17:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ketten vagyunk :D Én sem tudnék olyannal járni aki nem tetszik, nem tudnám szeretni. És görénységnek tartom azt, hogy valakit átvernek, hogy megdughassák. Lehet én vagyok elcseszve, de még mindig jobban örülök, minthogy egy tapló p*cs legyek, aki kihasználja a lányokat... De lehet ezért nem volt még bnőm :P, de akkor sem változom..

17/f

2012. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nemgáz, ettől vagy értékesebb a "haveroknál" egy csaj szempontjából, persze ha nem egy r*bancról van szó.
2012. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ilyen a normális pasi. kész. pont.
2012. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj hanem a haverjaiddal. Őrülten gyerekesek. Az h ők képtelenek érezni is valamit (bár akkor nem tudom mi értelme "járni" valakivel) még nem ez a természetes.
2012. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

a haverjaidnál van gond.. te normálisan viselkedsz.. én is ilyen vagyok. :)


19/F

2012. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nem veled van a baj,hanem a haverjaiddal:)
2012. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ilyesmi a barátnőm is, csak ő abban különbözik, hogy tetszik neki a fiú, összejönnek, majd 1 hét múlva bejelenti, hogy ő még nem szerelmes és szakít. Szegényke ilyen téren jó nagy gyökér.:DDD
2012. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 GyRoS válasza:
Haverjaid nem az igazit keresik veled ellentétben. Csak úgy megjegyzem a te taktikád jobb ;D
2012. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Neked van igazad, a haverjaid meg gyerekes p*cs*k.

Egy férfinak ilyennek kell lennie. Nem vita téma.

22/L

2012. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!