Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez a hülyeség, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülyeség, hogy a csajok msn-en mindennek a végére pontot írnak, meg mindent egybe, meg kihagyják a magánhangzókat? Na és a híres W-s írás? Valami új emó trendek ezek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 20:58
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Az am az amúgy rövidítése.

Komolyan mondom, egyszer kéne csinálni egy egész wikit ezeknek a "szavaknak".

2009. jún. 24. 22:46
 22/33 anonim ***** válasza:
51%

Nem wiki, viki! :P

(vicc OFF)

2009. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom!!! pl: sz=c

tom-toom=tudom

2009. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Jaj, és hogy tudtam kifelejteni az arab (vagy nem tudom milyen) karakterekkel való írást... Az is szörnyű.
2009. jún. 24. 23:34
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

17 vagyok , lány és én is alkalmazom a W-s írást de csak sms-ben ,méghozzá azért mert igy egy billentyű lenyomásával meglehet oldani és nem kell a 8-ast 3X .. nekem egyszerübb.. amugy msn en meg ilyenek normálisan rom sima V-vel...a magánhangzó kihagyást (am, rem, tom,vmi ) is alkalmazom sms-ben hogy minél rövidebb legyen az üzenet mert spúr vagyok és nem akarom azt hogy egy viszonylag rövid tartalmú üzenetet 2-üzibe köldjön el ha megoldható és hogy csak egybe :D xD ...ez nem trend nálam hanem kényelem , lustaság és spúrság :D

...

viszont amit soha nem szoktam az a C-vel beszélés ..na azt rühellem ... Cejetlek stb...

ja meg amit a legjobban utálok az az mikor a hülye kis "Retros" pitsák így írnak pl:


кö¢sög єsн αη∂ нüℓчє szöszнιι ωσк|gєηєтιкαι нuℓℓα∂éк|єℓмєнáвσяσ∂σтт кöℓчöк|

(ezt vkinek kimásoltam az adatlapjáról , sry ha személyes de nem nan tom elolvasni =D


és azt hiszik hogy ők milyen egyediek és különlegesek holott ugyanolyan az összes , olyan szánalmasak hogy ...uhh..mellesleg EZ tényleg olvashatatlan!

2009. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
most elolvastam amit irtam és néhol kicsit értelmetlen :D bocsi nem hülye vagyok csak fáradt :D
2009. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
A W szerintem az SMS-ekből jön. Sokkal egyszerűbb w-t írni, mint v-t a telefonon. Gondolom ez átgyűrűzött az MSN-re is :)
2009. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát van olyan dolog amivel egyet kell értenem, és olyan is akad amivel nemtúlzottan. demindenkinek megvan a saját személyes véleménye, így nekem is. vannak dolgok msnen amiktől és is kiütést kapok mint pl. a w-betűs írás, a cejetlek és stb elnyomorított szavak és egyéb rövidítések mint pl. nc asd wtf ftw stb amiket én sem mindig értek. a ... szindráma nálam is eléggé jellemző de csak arra használom amit eredetileg is szimbolizál az irodalomban: továbbgondolni, továbbgördíteni a gondolatmenetet. de van 1-2 rövidítés amit én is mint sokan (még a tanáraim is) használok. mivel ha gépelek általában kapkodni szoktam így kifejezetten hasznosnak találok a tom vok nm vmi pill és egyéb rövidítéseket. pár rövidítéssel ellentétben ezek egyértelműek és érthetőek.
2009. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szerintem eléggé szánalmas. Nem tudnak magyarul, ezzel kompenzálják, egy helyesírással kapcsolatos kérdésnél (muszáj/ly vita, na az is megéri a pénzét) kaptam is a pofámra, hogy a nyelvnek fejlődnie KELL. Kell, kell, de olyan jó lenne, ha nem visszafelé... Az sms-írást teljesen megértem, de az msn nem kerül pénzbe, mellesleg nagyon idegesítő, hogy nem tudom elsőre elolvasni, hogy mit akarnak. Hála az égnek nekem normális barátaim vannak, akik még tudják használni a magyar szavakat, és gyorsan megértjük egymást. Mondjak neked valami elkeserítőt? Most vagyok harmadikos (természetesen gimiben :D), és még anno az ötven pontból a magyar nyelvű írásbeli felvételin 44 pontot értem el, gondoltam, hogy ez mennyire kevés lett, ahhoz képest, hogy MAGYAR vagyok, és tudnom kellene rendesen használni a nyelvet. Na de azóta mik történnek... Osztályfőnököm mesélte, hogy a fogalmazások 90 %-át fogta, és áthúzta vastag, piros tollal, mert ÉRTELMETLEN. Nem tudnak fogalmazni, rövidítenek, felesleges töltelékszavakkal próbálják kitölteni azt a teret, ahova a gondolataikat kellene írniuk (Amik nincsenek). Na ide jutottunk.
2009. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

am:amúgy.:D

De van még a sztem.Meg igen a smilik.Borzalom.Kezd elkorcsosulni a mai fiatalság.Ha már arra is lusták,hogy rendesen leírjanak egy mondatot akkor mi lesz ha kilépnek a nagybetűs életbe? 31/L

2009. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!