Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon bajba vagyok, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bajba vagyok, mert jött hozzánk egy kínai gyerek és nagyon beleestem! Nem érti meg azt, hogy szerelmes vagyok belé, ezért írtam azt neki kínaiul, hogy szeretlek, de még nem adtam oda! Szerintetek jó ötlet ez a kínai írás?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és ő is! Lécci segítsetek! :D
2010. máj. 7. 13:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Rendes válaszokat írjatok, ha ez nem jó ötlet akkor lécci mondjatok valami mást!Előre is köszi.
2010. máj. 7. 13:59
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Vigyázz nehogy hülyeséget írj:D
2010. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12 éves vagy és "szerelmi gondokban" küzdesz... Bocs, de ez nevetséges... Egyenlőre még a bnőiddel menj fagyizni, nem azzal, akit a pasidnak hívnál... Am még azt se érti meg amit mondasz neki, akkor mit vársz???
2010. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj, szerintem leirhatod hogy szeretlek, de az után is legfeljebb csak annyi lesz hogy tudja hogy szereted.

Gondolj bele még csak beszélgetni se tudtok, nekem is volt egy pont ilyen helyzetem csak nem kinaival :D nem mondtam neki semmit egy idö után elfelejtettem és most nem is bánom.

2010. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha rajzolsz egy szívecskét az aranyosabb lenne :)
2010. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon aranyos és kedves dolog ha leírod kínai jelekkel:)

Amúgy nem tudom miért kell bántani a kérdezőt, szerintem mindenkinek volt ilyen "diákszerelme", nem bűn ha fogják egymás kezét és elmennek fagyizni...:D

2010. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
sztem is szivecskeket rajzolj vagy valami hasonlot...megertelek:)
2010. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
na ez nem jött össze >.<
2010. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!Ha esetleg van még valami ami jó ötletnek tűnne azt feltétlenül írjátok le, mert nagyon fontos lenne!Előre is köszi mindenkinek!

Sziasztok!

2010. máj. 11. 12:38
 10/17 anonim ***** válasza:

De helyes vagy:)

Szerintem ird meg. Ugy kell mondani a szeretleket hogy wǒ ài nǐ. Remelem szerencsed lesz^_^

2010. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!