Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon bajba vagyok, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bajba vagyok, mert jött hozzánk egy kínai gyerek és nagyon beleestem! Nem érti meg azt, hogy szerelmes vagyok belé, ezért írtam azt neki kínaiul, hogy szeretlek, de még nem adtam oda! Szerintetek jó ötlet ez a kínai írás?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és ő is! Lécci segítsetek! :D
2010. máj. 7. 13:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vagy rakd a cetlit olyan szerencsesütibe ^^
2010. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

hogyan kell kimondani?

Légyszives írd le úgy ahogy kimondjuk!

Előre is köszi!

Szia!

2010. máj. 19. 19:18
 13/17 A kérdező kommentje:

és a szerencsesütit hogyan kell megcsinálni ? XD

Köszi.

2010. máj. 19. 19:35
 14/17 anonim ***** válasza:

23:07-es vagyok!

Itt van egy link ezen megtalalsz mindent kiejtes kinai jelek es az atiras: [link]

Szoval en azt mondanam hogy a kiejtesre nagyon figyelj akkor eloben mondod el neki nem pedig leirod mert kulonben teljesen mast mondhatsz ha nem jol rakod a hangsulyokat!

Sok sikert:))

2010. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!És ne értsetek félre de olyan aranyosak vagytok,(akár hány évesek)mert nekem még ennyit soha senki nem segített,(kiv.:anyukám)főleg megköszönném az utolsó embernek amiért szánt arra időt, hogy nekem tudjon segíteni, és mindenki másnak nagyon köszönöm és jól esett az a sok bíztatás is!KÖSZÖNÖM! :) :)
2010. máj. 24. 08:56
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia, 13:21-es vagyok! Most olvastam a kommentedet, es tenyleg nagyon orulok, hogy segithettem neked:)))! Jol esett, hogy igy orultel neki。Szia!:)
2010. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm :)
2010. júl. 3. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!