Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hires emberrel ismerkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hires emberrel ismerkedés, szerintetek hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! van egy sportoló, akivel meg szeretnék ismerkedni, 17 éves. szerintetek hogyan csináljam? van valami különleges ebben, vagy az is ugyan ugy célravezető lehet mint ahogy egy átlagos lánnyal tenném? ki mit tenne?

válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. jan. 8. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
17 évesen híres? El vagy tájolva, vagy csúnyán becsaptak.
2011. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ne ugy értsd, ezen a környéken ismerik. NB1ben játszik, ujság foglalkozik vele, igy értettem.
2011. jan. 8. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves a kiszemelted, mert vannak igen fiatal élsportolók, leginkább abba gondolj bele, hogy nekik a sport az életük, ezáltal a magánéletük gyakorlatilag 0, nem hogy a szerelmi életük...Szóval ne éld bele magad annyira .
2011. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak egy srác igazad van, ezt végig gondoltam már én is. de egy próbát sztem megér a dolog, és ezért szeretném jol csinálni.
2011. jan. 8. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedni ugyanúgy, mint bárki mással. Viselkedj természetesen, ne játszd meg magad.


Viszont remélem tudod, hogy milyen nehéz fába vágod a fejszédet. Én is válogatott sportoló voltam, és volt szintén válogatott barátom is. Akármennyire is szeret, mindig a sport lesz neki az első (ami nem rossz dolog, hiszen egy kapcsolatért nem szabad félredobni azt, amiért egész eddig dolgozott). Minden délután/este edzések vannak, ha együtt alszotok, akkor is korán felkel, hogy a reggeli edzésre elmenjen. Hétvégén meg versenyek vannak.

De ne értsd félre, egyáltalán nem akarlak elkedvteleníteni, csak jobb, ha felkészülsz rá.


Nagyon sok kitartást és szerencsét kívánok neked, remélem összejön!

2011. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem rettentettél el. ezeket végig gondoltam mielőtt eldöntöttem bele vágok, sportoltam én is, tudom milyen ez.


köszi minent!

2011. jan. 8. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!