Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez a hülyeség, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülyeség, hogy a csajok msn-en mindennek a végére pontot írnak, meg mindent egybe, meg kihagyják a magánhangzókat? Na és a híres W-s írás? Valami új emó trendek ezek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 20:58
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
az egybeírásosat én is utálom:| meg a "non"-t:D:D ez nagyon gáz:/ de amúgy nem csak csajok csinálják:S fiúk is szokták (legalábbis nekem jópár fiú ír w-vel és x-szel, meg a magánhangzókat is gyakran hagyják ki:/ fiúkhoz nagyon nemillik. a lányokat, akik ezekben a hülyeségekben szenvednek, azokat meg csak sajnálni tudom:D persze csak ha már veszélyesen írnak így. pl ha tom -ot írnak tudom helyett, az még elmegy.. azt még nem tartom ribinek, de am cink:D
2009. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző, a 'tom' ugyanolyan cink, mint az 'am'.
2009. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
A 21 óra 25 perckor "megfogalmazott" válasz "szerzőjének" szól ez az üzenet. Ki nem tud fogalmazni, meg helyesen írni?! Úgy látszik, a szavak egybeírására korlátozódott csekély értelmi képességeidet meghaladja az a tény, hogy életem során nem egy helyesíró versenynek lettem első helyezettje, illetve hobbimként történeteket írok, amelyekben a mondatszerkezetek néha olyan bonyolultak, hogy valószínűleg tartalmukat egyszerűen nem lennél képes értelmezni. Ebből adódóan nem tartom indokoltnak az általad írt választ, tehát felhívnám szíves figyelmedet, hogy alaptalanul senkibe se köss bele, mert csúnya véget fog érni a dolog. Angolosan: "you're totally owned"... Rosszkor voltál rossz helyen, no de nem szaporítom a szót, mély tisztelettem zárom soraimat.
2009. jún. 24. 21:44
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülyeség,sokszor meg sem értem amit írnak:)

De,el magyaráznátok,hogy mégis milyen az a "W"-s írás? A többivel tisztában vagyok,de ez valahogy...

2009. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

nekem is sikerül néha de csak mert németül csinálok elég sok mindent :"D

de aki csak úgy csinálja az egy büdös nyomorék ^^,

és a pontal elválasztottbetüt is használtam amikor rossz volt az egyik gombja a telómna és nem ment a szóköz írás ...

2009. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Fogj egy szöveget, nyisd meg Jegyzettömbben, lépj a Szerkesztés / Csere menübe, az első mezőbe írj egy "v"-t, a másodikba pedig egy "w"-t. Kattints Az összes cseréje gombra, és akkor megtudod, milyen a W-s írás. :)
2009. jún. 24. 21:57
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

21:53-nak a w-s írás az az amikor a simav-ket felcserélik w-re

walahogy így,walami,wagyok..........stb

2009. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Fú, ez engem is nagyon tud bosszantani, pedig lány is vagyok, és fiatal is (14)! :)

Ha valaki így kezd MSN-en, rövidítve, pontozva, w-vel, azzal alapban szóba sem állok, mert nem csak, hogy idegesítő, de még elolvasni sem lehet.

Nekem csak az a mániám, hogy minden _mondat_ végére pontok teszek, még akkor is, ha csak csonk a mondat, szóval egyszavas. De ez azért szerintem nem gáz. :D Egyszerűen befejezetlennek tűnik, és ez zavar.

Na.de.ez.azért.már.borzasztó.idegölő.

Ennél már csak a 'wok' 'vmi' 'vs' és társaik az idegesítőbbek. Az affektálásról nem is beszélve!

2009. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Nem is beszélve arról, ha valakinél minden második szó helyett egy smiley jelenik meg, és amikor még csak tölti őket az msn, egy nagy fehérség az üzenet fele... Meg ezekből a smileykból nem gyakran jön rá az ember, hogy mit akarnak kifejezni, "alájuk" kell nézni jobbklikkel. Fú, de utálom.
2009. jún. 24. 22:44
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Minek a röviditése az 'am'? Mai napig nem tudtam rájönni..
2009. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!