Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki járt már hasonlo cipoben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki járt már hasonlo cipoben?

Figyelt kérdés
még suliban találkoztam azzal a bizonyos lánnyal :) o 20 éves most,én már 22,azóta leérettségiztem..elég gyerekesen indult az egész..párszor megboktuk egymást Fb-on,majd írtam neki,aztán havi egy alkalommal írkáltunk egy keveset viccesen,jokedvuen..majd elhatároztam hogy márpedig én kihívom ot randira..belement..elmentunk meginni egy teát,beszélgettunk,nevettunk nagyokat..mondta hogy jól érezte magát,én pedig meg is kérdeztem hogy kovetkezo héten ugyanakkor találkozunk-e ismét?gondolkodás nélkul belement..elmentem érte,ugyanúgy kimentunk,beszéltunk,nevetgéltunk,utalt párszor arra hogy sok a kozos bennunk,tetszik a gondolkodásmódom,és a kulsom is neki..de ezt csak sorok kozt olvastam ki belole.. :) ez volt most hétvégén szombaton.. de! nem volt sem smár,sem kézenfogva sétálás,ulunk egymás mellett a padon és szinte rideg viselkedéssel,mintha csak egy haverjával beszélne..ha írok neki akkor visszaír,joízuen elbeszélgetunk a randin toltott kellemes percekrol,és másról..de semmi reakció nincs amibol arra kovetkeztethetnék hogy nyomuljak-e,vagy hagyjam-e békén..szerintetek ilyenkor mi a teendo?? csajok mit gondoltok errol??

2012. máj. 7. 16:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nos igen,ez volt az elso reakcióm..viszem a haveromat,aztán valahogy eltoltunk egy estét 4-ben..de ezt nemtudom minek kellett.. vagy azért hozza a barátnojét h az ,,áldását adja,, ? :D eszem elmegy
2012. máj. 9. 19:51
 12/14 A kérdező kommentje:
mármint rám.hogy letesztelnek hogy mennyire vagyok jo fej vagy ilyesmi.de ezt nemtudom miért nem képes egyedul is eldonteni
2012. máj. 9. 20:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg arra vár, hogy lépd meg a következő szintet. Légy határozott, de ne erőszakos. Legfeljebb tévedünk.
2012. máj. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
túlvagyunk a 4-es randin :D eszem elmegy..ha nem vittem volna a havert,tuti végem..nos..szerencsére a hangulat megvolt,a sors fintora hogy haverom meg a barátnojével sponolódott ossze :D mi is tudtunk kettesben lenni,volt kis osszebújás,megfogta a kezem,búcsúnál szájrapuszi,viszont a távolság tartás még mindíg jelen volt részben,éreztem rajta..az egészben az az érdekes,hogy kettonk dolgáról nem is esett szó,talán még korai stádiumban van ez a ,,kapcsolat,, ahhoz hogy megkérdezzem mi a terve,hogyan tovább..ez volt a 3.randi,(csak szombatonként),szóval nemtudom..szerintem kellene kezdeményeni a hétkozbeni találkozót is nem???
2012. máj. 13. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!