Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Játszottatok már ilyesmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszottatok már ilyesmit buliban? Hogy sült el? Szex? Járás?

Figyelt kérdés

Rendezni fogok egy sátras bulit, és meghívom azt a srácot is, aki nagyon bejön. Azt terveztem, h játszunk majd olyat, h üveget pörgetünk,és akire rápörget az illető,azzal kettesben bemegy a sátorba 2 percre, és ott bármi történhet, a többiek nem fogják megtudni,ha nem tudatjuk velük. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy ez hogy sülhet el? Vagy hogy mi legyen a sátorba,ha kettesben leszek vele? Megkérdezzem,hogy bejövök-e neki?

19/L


2012. ápr. 28. 13:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Jééézusom. 19 évesen üvegezni? Mi van, ha nem őt pörgeted? Nőjünk már föl.
2012. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az lesz sz*pó, ha mást fogsz kipörgetni :D
2012. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Jah...2 perc elég tág idő a szexhez... -.-
2012. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2 perc csak az "ismerkedés"-hez lenne.:) Utána esetleg folytatódhatnak az események a buliban... Amúgy nem egyet fogok pörgetni, hanem sokáig fogjuk ezt játszani, tehát van esély rá, hogy kipörgetjük egymást is. Miért lenne gáz 19 évesen egy ilyen?:D
2012. ápr. 28. 13:32
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha meg mást pörgetek ki, akkor nem csinálok vele semmit,ennyi.:)
2012. ápr. 28. 13:33
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne, ha megkérdeznéd, nekem akarna-e veled egy sátorban aludni? Na? :D
2012. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Azért gáz az ilyen 19 évesen, mert ez kb a 13 évesekhez méltó. A srác hány éves?
2012. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12
2012. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem elég hamar ráunnátok erre a játékra. Amíg ketten 2 perceznek, addig mit csinál a többi?
2012. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

1.mi is csináltuk ezt kb 14 évesen.

2.ugyanígy volt egy lány aki tetszett nekem és én is neki.

3.ugye üvegezés folytán egy másik lányt kellett volna megcsókolnom és olyan balhét csináltam hogy nem igaz.

Szóval rosszul is elsülhet,mert lehet hogy pont annak a srácnak kell majd "sátraznia egy olyan lánnyal aki egyáltalán nem érdekli.

2012. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!