Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti általában tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti általában tényleg a sült galambra vártok? Lent.

Figyelt kérdés
Sokszor, sőt szinte állandóan úgy járok, hogy ha látom egy srácon, hogy tetszem neki egyszerűen nem mer, vagy nem akar megközelíteni, nem szól hozzám, nem csinál semmit, csak jól megnéz és kész. Én ahhoz túl félénk vagyok, hogy odamenjek bárkihez, de lehet, hogy pont ezt kéne? Mintha nem mernének kezdeményezni nálam a fiúk. :P Hogy működtök srácok? :D
2011. aug. 14. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9 V-os elemmel
2011. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
lehet, hogy csak a 85ös palája érdekli és nincs ideje barátnőre.. :D
2011. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak tetszel neki, de nem akar semmit

Lehet h van barátnője

lehet hogy félénk

lehet hogy nem jókor jó helyen vagytok....


Biztos lesz olyan, amikor majd elkezdesz egy helyes fiúval beszélgetni és összejöttök :)


29N

2011. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 twinky ***** válasza:
Nekem van egy hazi galambom, akivel turbekolni szoktunk. Ha ne adj' isten kirepul, te leszel az elso, aki melle leszallok es a begyemet felfujva, tollamat felborzolva elkezdek bugni... ;)
2011. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A sült galamb egészségtelen.
2011. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nagyon-nagyon szép vagy? az olyanoktól általában félnek a fiúk (én is, és akkor most lehet oltani akár...)


beszélj vele te, veszteni nem vesztesz semmit; nyílt titok, hogy úgyis mindig és minden a nő döntése (ezzel most nem piszkálkodni akartam!)

2011. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sajnos kicsit én is ilyen vagyok hogy a sült galambra várok néha. Pedig azt mondják az a legrosszabb. Külsőmmel nincs gond mert mondták már páran hogy jóképű vagyok. Volt olyan lány akinél kezdeményeztem de ő valamiért nemigazán akart velem ismerkedni azt vettem észre.
2011. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Na én pont ilyen vagyok. Sok-sok szép lányt látok naponta az utcán, buszmegállóban és max ránézek, esetleg követem a tekintetemmel( napszemüvegben könnyebb :)), de nem lenne pofám odamenni egyik lányhoz sem.


Meg is mondom miért is nem.


1, Elég félénk vagyok ( sokat agyalok, meg nem tudom mit mondjak neki, hogy kezdeményezzek )

2, Nem hiszem, hogy bejönnék a lánynak

3, Egy ilyen jó lány tuti jár valakivel


Igaz láttam már olyan lányt, aki elég feltűnően szemezni akart velem, de még úgy sem lettem bátrabb. Tudom én a ritka pancser kategória vagyok. Sajnálom volt pár kemény sérelmem középsuliban csajok részéről, azóta nem merek látványosan kezdeményezni senkinél sem.


Na, de legalább láttál egy élő példát. :D


Hát, nagyon nem bánnám, ha egyszer végre egy csaj odajönne hozzám. :) De ez csak álom, ideje lesz felébredni.

2011. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
22:17 miért félsz tőlük? Ugyanolyan csajok, mint bárki más és ugyanúgy egy normális kapcsolatra vágynak. És amúgy attól, hogy egy lány szép még lehet borzasztó gátlásos, félénk, sajnos én is nehezen oldódom. (mielőtt bárki félreérti, nem beképzelt majom vagyok, csak adok magamra és sokan szépnek tartanak)
2011. aug. 14. 22:23
 10/18 Papla válasza:
szia, ez teljesen normális kérdés, én 15 éves fiu vagyok és sokak szerint nagyon jó külsővel ( nem felvágás vagy stb ) de én se merek odamenni a lányokhoz olyan ügyben mert nem szeretem az elutasítást, meg nagyon félénk is vagyok a lányokkal szemben, társaságban jól elbeszélgetünk kettesben meg nagyon " kellemetlen " mármint élvezem de kicsit fura.. szerintem neked kéne kezdeményezned mert lehet hogy tetszel neki de nem meri elmondani, drukkolok neked ^^
2011. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!