Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti általában tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti általában tényleg a sült galambra vártok? Lent.

Figyelt kérdés
Sokszor, sőt szinte állandóan úgy járok, hogy ha látom egy srácon, hogy tetszem neki egyszerűen nem mer, vagy nem akar megközelíteni, nem szól hozzám, nem csinál semmit, csak jól megnéz és kész. Én ahhoz túl félénk vagyok, hogy odamenjek bárkihez, de lehet, hogy pont ezt kéne? Mintha nem mernének kezdeményezni nálam a fiúk. :P Hogy működtök srácok? :D
2011. aug. 14. 22:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
22:30 köszi aranyos vagy, de én kicsit idősebb fiúkra gondolok, 20-22 évesekre :) a te korodban még érthető, hogyha félénkebbek vagytok, de utána már egyre bátrabbak lesztek /már aki/
2011. aug. 14. 22:34
 12/18 anonim ***** válasza:

az én esetemben túlzás azt állítani, hogy várok a sült galambra, bár nem is kezdeményezek csak úgy. mivel gyakran félreértettem az általam jelnek vett "nem jeleket" így most már csak akkor lépek ha valamilyen formában érzékelteti a lány, hogy szabad a pálya. ha "leszólítanának" akkor kényelmetlenül érezném magam, volt már rá példa, megijedtem :D nem szeretem ha valaki csak úgy berobban. egy lány mosolyogjon, legyen kedves és keresse a társaságom, legyen érdeklődő, ebből én már arra gondolok, hogy lehet hogy tetszem neki?

bár lehet, hogy nem az én reakcióim az átlagosak.

2011. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

sztem mind töketlen volt. sry hogy ezt mondom, de én még a régi nézeteket vallom, hogy 'én vagyok a férfi' -odamegyek ha vki megtetszik, lesz ami lesz. Tanácsként azt tudom mondani, hogy küldj több jelet hogy észrevegyék azok a tudatlanok.

20f

2011. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hát én nem igazán lépek, szép lánynál pont az előbb leírtak miatt, mert úgy érzem velem szóba se állna, vagy biztos van pasija, meg én ismeretlenekkel nem igazán tudok csak úgy szóba elegyedni, én mindig úgy csinálom hogy megismerem, barátok leszünk, aztán elhívom valahova, eddig bejött
2011. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem várom, ha számba repülne sem tudnék mit mondani.

22F

2011. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
én próbálok mindig a kezdeményező lenni, próbálok kapcsolatot teremteni, elhívni a lányt ide-oda, megpróbálni megismerni, de eddig a legtöbb el sem jött velem (olyan alapon hogy "minek, mit akar ez tőlem..."). nem vagyok az az erőltetős típus, ha egy ilyenre "nem veszi a lapot", hogy próbálok nyitni felé, akkor hagyom is... sokan mondják ez lesz a vesztem, de mégis mit tehetnék? 19f
2011. aug. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: tegnap 22:23


22:17-es vagyok


tudom, hogy olyanok, mint "bárki más", amiket leírtál, azzal mind tisztában vagyok :) olyan még nem volt, hogy valahogy ne lett volna :)


de te legyél ügyesebb :) (mármint nálam ügyesebb)

2011. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Solarian ***** válasza:
Igazándiból szerintem legtöbben félünk kezdeményezni. Ez nemtom mér van... Talán hiányzik egy kis bátorítás. :/
2011. aug. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!