Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszer már találkoztunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer már találkoztunk a lánnyal, az jól sült el, másodiknál jó ötlet igy folytatni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 honapja beszélgetünk msn-en, találkoztunk már, jol elvoltunk akkor is. Mindketten komoly kapcsolatot akarunk, lehet második alkalommal hogy már úgy köszönök? Tehát csókkal. Nem hiszem hogy meglepődne. Vagy az első az más pillanatban legyen? Én 18F vagyok ő 16
2010. júl. 24. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rohand le azonnal csókkal. Inkább üljetek le valahova, beszélgessetek előtte, és utána mehet a csók...így nem fog tolakodónak gondolni, sőt, még szerintem értékeli is majd, hogy nem azonnal csókoltad meg:)
2010. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem ne csókkal köszönj.

lehet meglepődne/megijedne mert nem arra számít abban a pill-ban.

2010. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne csókkal elsőnek.
2010. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van akinek ez korai lenne.

Szerintem 3 hónap alatt 1 találkozásból szerelem nagyon komolytalan. Számít a beszélgetés is, de nem ugyanaz. Mindenkinek másak az elvárásai.

2010. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindketten össze akarunk jönni a másikkal és ugyis találkozunk hogy összejövünk ezt egyértelműen tudjuk a másikról. Szóval akkor ne rögtön csókkal...akkor két puszi és kész. Aztán park és ott oké?
2010. júl. 24. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!