Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
van egy 15 hónapos kisfiam, és másfél éve nem voltam pasival, mert egyedül nevelem. Most viszont van egy srác, akivel nagyon jókat el szoktunk beszélgetni. Most szombaton is megyünk kajálni, 3-an. Picúr, ő és én. Viszont este is találkozunk akkor már csak ketten. Beszéltünk már a szexről, mert ő sem volt lánnyal 1 éve, és hogy jó lenne....úgy látom hogy nem csak azt akarja, de kérdésem az lenne, hogy szerintetek lehet köztünk komoly kapcsolat? Mert se ő se én nem akarok rögtön beleugrani egy kapcsolatban. Nagyon rosszat teszek ha egyenlőre csak "együtt" leszünk? Mert szeretnék komoly kapcsolatot, de félek hogy ő egyenlőre nem, de így is szoktak kialakulni kapcsolatok...nem?
2011. nov. 10. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne van a válasz is! :) Hajrá!
2011. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is kialakulhat belőle így is a kapcsolat, ha később mind a ketten úgy látjátok. Így a fiadat sem zavarod össze, mert ha rögtön "együtt" lennétek, és 1 hónap múlva meg szakítotok, akkor ezt neki nem kell látnia. Bár ő még nem olyan nagy, de sok mindent értenek már ezek a picik, ha a saját 14 hónapos lánykámból indulok ki. :-)

És különben is, ennyi boldogság neked is jár!

2011. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenképpen folytassátok a dolgot, azért ennyi neked is jár! azért mert van egy babód, még nem kell lemondanod bizonyos dolgokról! Kívánom, hogy hosszú távon is működjön, sok boldogságot! :)
2011. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatásokat, aranyosak vagytok. Már csak attól félek hogy terhes leszek, mert még gyógyszert nem szedek, de tervbe van.....így marad a gumi...de sajnos így is van esély rá. Mert még nem szeretnék.
2011. nov. 10. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!