Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a rosszabb a bizonytala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb a bizonytalanság reményekkel vagy a biztos szakítás?

Figyelt kérdés
Ha csak a távolság választ minket el, és az miatt nem tudunk találkozni .Várjak vagy szakítsak? 9 hónap ismerkedés és várakozás után.

2012. ápr. 27. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a bizonytalanság 100x rosszabb
2012. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2012. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, nem lehet ezt átmeneti időszaknak betudni? Nem tudtok albérletbe menni együtt? Előreláthatóan meddig kell távkapcsolatban élnetek?
2012. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A szakítás sem egy leányálom senkinek, de a hitegetés oltári nagy szemétség!!!!
2012. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak ígérget és nem biztos hogy betartja? Azért írod, hogy remények? Mert ha szeretitek egymást, kölcsönösen, akkor ne szakíts és oldjátok meg. Én inkább küzdenék a szerelmemért.
2012. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Másik országban él,eddig nagyon sok kifogás volt mindig olyankor mikor már aznap el kellet volna indulnia ,mindig a határon voltak a gondjai.Én már arra is gondolok hogy fél az egész úttól és egy nagy csodára vár de sajnál szakítani mert szeret csak egyszerűen nem tud átjönni könnyen,és húzza az időt.Vagy egyszerűen nincs annyi pénze hogy átjöjjön.
2012. ápr. 27. 14:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, te vagy a nő? Biztos hogy mindent őszintén elmondott és nincs esetleg valakije ott? Nem magyar?
2012. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tetris ***** válasza:

Tán csak nem valami afrikai/pakisztáni menekült az illető? Mert egyébként a magyar határ átjárható, aki akar, az be tud jönni az országba.

Már aki tényleg akar.

2012. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a bizonytalanság sokkal rosszabb
2012. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a nő. Szerintem nincsen nője, anyjával és testvérével él egy házban.Már láttam őket is skypen keresztül tudnak rólam ,és nem biztos hogy jó szemmel néznék hogy engem hitegetne.Csak reménykedni tudok hogy tényleg egy pár leszünk majd. De hónapokat nem fogok várni az is tuti. A papírmunka nem tart olyan sokáig.
2012. ápr. 27. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!