Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megőrülök! Miért nem szólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök! Miért nem szólít le egy lány sem vagy mondja a szemembe, ha bejövök neki?

Figyelt kérdés

Miért csak szemeznek velem, de azt is olyan sunyin, félszegen, hogy sasszemekkel kell figyelnem, hogy észrevegyem.


Vagy ha utcán utánam fordulnak miért nem mondják ki miért teszik?


Mondja meg őszintén ha ronda vagyok és csak azért néz hátra, de ne kínozzanak ezekkel a kételyekkel, mert már megőrülök az egésztől, főleg így nőhiányosan olyan rossz egyedül. :(



2012. ápr. 23. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hmmm....üdv a klubban testvér.
2012. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Mert talán azt várja, hogy te menj oda bakker????

Mégis csak te vagy a férfi. A nő azzal megtette a lökést, hogy szemezett. Ha te nem lépsz erre, akkor te vagy a hülye.

2012. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pontosan!!! -.-
2012. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Bocs de egy idióta vagy. A nők csak arra várnak, hogy a pasi lépjen, Ők nem fognak hacsak nem fülig beléd van zúgva egy. Egyedül rossz, tény, de akkor Te változtass rajta, és ne várd a sült galambot. Tenned kell azért, hogy jobb legyen Neked. Hát gyerünk tégy érte.
2012. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Jó de önbizalomhiányos, önbecsülésem nulla fiú vagyok és mindig is tudtam, hogy ronda vagyok, mégis honnan hihetném el, hogy tetszem egy lánynak is egyáltalán?


Ez nekem felfoghatatlan, hogy én valakinek bejönnék, van ilyen?!


Áá, a mesékben!


De ha egy lány idejönne és kimondaná saját szájával, akkor talán elhinném, ha csak nem hülyítenek, hogy aztán jól megalázzanak. :(

2012. ápr. 23. 20:09
 6/16 anonim ***** válasza:
De nézd, ezek alapján nincs veszteni valód. Menj flörtölj akivel tudsz. Én is ezt csinálom a magam szórakoztatására, a boltban ha helyes a csaj, rányomulok, ha a gyorskajáldás csaj jól néz ki, rányomulok. Miért ne? Maximum kapok egy pofont, és akkor mivan? Van rajta kívűl számtalan nő. És megjegyzem a gyorskajáldás csaj megadta a számát :D És azóta dumálok Vele. Pedig én sem tartom magam jó pasinak. Csak magabiztos vagyok. Azzal semmit nem veszítesz ha odamész egy lányhoz.
2012. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
És akkor mégis mi lesz, ha elküld a p.csába? Semmi. Úgy sem ismer, nem mindegy? Majd a következő összejön.
2012. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Á, ezt nem érthetitek.


Én alacson vagyok, vékony és ronda nagy orrom van.


Na meg ha tőlem magasabb lány is szemez velem, az már fura nagyon is.


Inkább a nagy orromat nézték, vagy csak bambultak, nem is tudom én már.


Az utcán is csak azért néhettek hátra rám, mert még ekkora nagy orrot nem láttak. :(


Szerintem én örök magányra vagyok ítélve.

2012. ápr. 23. 20:19
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

azzá válsz, meg az leszel amit hiszel.


ha rondának hiszed magad, és azt gondolod nem lesz csajod, akkor nem is lesz.


ha istencsászárnak hiszed magad, meg hogy bárkit megkaphatsz, akkor meg is kapsz.

2012. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

"Miért nem szólít le egy lány sem"

Mekkora egy lúzer gyökér vagy édes istenem!

2012. ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!