Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megőrülök! Miért nem szólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök! Miért nem szólít le egy lány sem vagy mondja a szemembe, ha bejövök neki?

Figyelt kérdés

Miért csak szemeznek velem, de azt is olyan sunyin, félszegen, hogy sasszemekkel kell figyelnem, hogy észrevegyem.


Vagy ha utcán utánam fordulnak miért nem mondják ki miért teszik?


Mondja meg őszintén ha ronda vagyok és csak azért néz hátra, de ne kínozzanak ezekkel a kételyekkel, mert már megőrülök az egésztől, főleg így nőhiányosan olyan rossz egyedül. :(



2012. ápr. 23. 20:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de egy igazi nőtől elvárnád, hogy odamenjen és azt mondja, "helló, bejössz, dugjunk?" Ezek a ribancok az út szélén, komolyan! Aki félszegen néz, többször egymás után, esetleg picit mosolyog, az arra vár, hogy megemeld a segged, odamenj és kezdeményezz. Amíg nem tanulod meg, mi a szerepe egy Igazi Férfinak, addig itt fogod irogatni a hülyeségeket, és várod Pamela Andersont, aki majd leteper a HÉV-en. Szánalmas vagy!
2012. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A páromnak is rekord orra van :))) Az elsők között abba szerettem bele. Nagyon férfiassá teszi az arcát! Szerinte hülyeség és csak elfogadom így, mert szeretem. Sosem leszek képes átadni neki, hogy nem így van. De én tudom, amit tudok, érzek. Van, akinek TE fogsz tetszeni, csak meg kell adnod az esélyét! Ha nem lépsz, sosem fog összejönni!
2012. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

ma 11:59

De ő legalább magas gondolom, én nekem még az sem jutott.


Bárcsak engem is szeretne már végre egy lány! Olyan szeretethiányos vagyok és én is tudnék már igazán szeretni. :(

2012. ápr. 24. 17:41
 14/16 anonim válasza:
ha egy lánynak tetszel nem áll eléd hogy mondja hanem félénken elkapja a tekintetét vagy mosolyog olyan aranyosan ,elpirul zavarba jön ha beszélsz vele, én már csak tudom
2012. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
mellesleg ne aggódj biztos tetszel valakinek csak rá pont nem számítanál
2012. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Egyértelműen nem neki kell odamenni!Ha ebben az esetben így van,akkor ne habozz!Támadd meg!Ragadd meg az alkalmat,mert ha elvész(Kiábrándul belőled mert megunta,hogy nem lépsz semmit,vagy jön valaki más)akkor azt benézted!Meg am én sem szeretem ha a lány udvarol a fiúnak?Milyen világban élünk?Sztem menj és ne nézz hátra.....
2012. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!