Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire fontos a biztonságérzet?

Figyelt kérdés
17 vagyok, alacsony, babaarcú, fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Biztos vagyok benne, hogy nincs esélyem a velem egykorú, vagy egy évfolyamba járó (idősebb csajok fél évig bezárólag), főleg az alábbi dolgok miatt. Jól látom?
2012. ápr. 14. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

babaarcú?

te vagyc az, csáki?

[link]

2012. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
úúú b@szki!! a frész jött rám!!! h@lyevagy? ülök itt a sötétbe egyedül wazeg
2012. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utolsó: hahahaha :ddddd ÉN IS MEGLEPŐDTEM
2012. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem fontos, az idősebb fiúk tetszenek,részben ezért is, nem érzem magam nőnek egy kisfiú mellett. Ezt nem csak magasságra értem. De ez nem jelenti azt,hogy te is ilyen vagy és van aki nem így gondolja,szóval próbálkozhatsz,bár szerintem ált. az jobb ha a lány fiatalabb,szóval próbálkozz fiatalabbaknál:)
2012. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hú b*szod első író úgy megijedtem. Amúgy is utálom ha a játék babák/mozognak a hideg is kiráz. A Cahkit nem is tudtam megnézni nekem már a bábszínház is horrol...


A Témához meg majd megnősz te még és leszel borostás ne aggódj akkor meg majd azt kérded zavar-e a borostás arc...

Gyerek vagy még légy is gyerek. De mai tapasztalatom szerint a lányok többségének pont a te típusod jön be... Bár nekem nem, bocsi!

2012. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az ízlése, így biztosan nem kell attól tartanod, hogy egyedül maradsz. :)

Személy szerint nekem is a magas, férfias tipusok jönnek be.

De hát kinek ez, kinek az. :)

2012. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22:43

Te még csak egy kislány vagy, a nő közelében sem vagy, úgyhogy már itt ellentmondásba kerültél.


Neked is a korodbeli fiúk valók, mint mindenkinek.

2012. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem fontos a biztonságérzet. De egy olyan fiúval is érzehetem, aki nem épp egy égimeszelő. A te korodban nem baj, ha egy-két évvel fiatalabb csajjal jársz, nem?
2012. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!