Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fontos! Ha így nem tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Ha így nem tetszek neki hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akit most ismertem meg. Már kétszer találkoztunk, de mindig tiszta egyenes volt a hajam, pedig természetesen hullámos, illetve göndör. Attól tartok ha legközelebb hullámos hajjal megyek oda, már nem fogok neki bejönni. Ha nem fogok neki természetes hajjal bejönni, szerintem hagyom.. Jól teszem?
2012. ápr. 14. 14:55
 1/5 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
100%
Ha szeret úgy fogad el ahogy vagy
2012. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Elég gyerekes, ha haj alapján döntitek el, hogy kell-e a másik vagy nem....Én ehhez már öreg vagyok.
2012. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
úristen:-.-,bocs h ezt mondom de ez egy hülye kérdés és nagyon vissza fogtam magam.Valószínüleg nem a hajadba szeretett bele,
2012. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még az is lehet, hogy észre sem veszi majd, csak valami furcsa lesz rajtad és eltelik egy jó idő, mire rájön, hogy a hajad az. De amúgy szertintem nem fogja zavarni. :)
2012. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanmár kérlek.. ha az dönti el,hogy tetszel e neki,hogy milyen a hajad..akkor előtte sem tetszettél neki és ez csak egy ostoba kifogás lenne!:SSS Szerintem tetszeni fogsz neki úgy is.


16/L

2012. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!