Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar? ( :' ( )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? ( :' ( )

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel társkeresőn ismerkedtünk meg. Taliztunk múlthét szombaton. Vasárnap ráírtam, hogy "elnézést" kérjek azért, mert annyit bénáztam... Utána még hétfőn beszélgettünk, de neki mindig elég korán kellett lelépnie. :S

Ma megint rám írt : "szia bocsi, hogy mostanába nem írtam csak a tanárok mind ezen meg a jövő héten íratnak velünk dogát és kell rá tanulnom mert ha nem írom meg 2-re öket nem mehetek érettségire. tényleg nagyon sajnálom, hogy nem tudunk beszélni, de remélem majd valamivel kárpotolhatlak."


Idén fog érettségizni, és ezért tényleg sokat kell tanulnia! :S De közben néztem a falát, és ott pedig kiadta, hogy néhány haverjának az állapotához hozzászólt -> szóval, néha-néha fennvolt :S tudom, hogy a facebook nem bizonyíték semmire...!!


A randin nagyon aranyos volt, és amikor még tali előtt beszéltünk, akkor szóba jött a kapcsolat, és ő azt írta, hogy nem szabad elsietni egyet sem! Megdícsért, hogy gyönyörű vagyok, miközben SZERINTEM nem is...


Amúgy visszahúzódó, szerény srác, ha jól tudom még barátnője sem volt...


Lécci, adjatok valami tippet, hogy mit csináljak???? Mert nekem nagyon tetszik, de kikészülök már :'( köszi! 16L, 20F


2012. márc. 24. 17:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

tanulj ezerrel.

aztán ha átment, akkor meglátod, kellesz-e neki.

legalább az időt hasznosan töltöd.

5 percenként lesitek a közösségi oldalakat, hogy a másik fi.gott-e ,... anyám!

2012. márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!