Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti eljönnétek velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti eljönnétek velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány a sulinkban nem ismerjük egymást csak látásból. Én minden nap kocsival megyek suliba, és az lenne a kérdés h szerintetek eljönne-e velem?

17/F


2012. márc. 22. 21:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Elmenne szerintem, csak arra vigyázz ha esetleg összejönnétek ne a pénzedért legyen veled. 20/L
2012. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
50%

Én csak egyszer mentem első randira autóval, pedig mindig a saját pénzemből vásárolt autóim voltak.


A kérdezőt pedig nem azért osztják a válaszolók, mert anyuci a segge alá tolt egy autót, hanem mert mást nem kapott hozzá.

2012. márc. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Normálisvagy? ***** válasza:

A sarokig sem mennék el veled, ilyen stílussal! Kb magasról tojok rá, hogy most kocsival, biciklivel, gyalog vagy traktorral jön iskolába, de ne legyen már annyira elszállva magától! Kivagyok az ilyen kisfiúktól!

Majd, ha a saját pénzedből megtudod magadnak ugyan ezeket teremteni, na akkor esetleg villoghatsz!

2012. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Traktorral, mekkora ötlet már!!!


És B kategóriával lehet is vezetni! :D

2012. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!