Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti eljönnétek velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti eljönnétek velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány a sulinkban nem ismerjük egymást csak látásból. Én minden nap kocsival megyek suliba, és az lenne a kérdés h szerintetek eljönne-e velem?

17/F


2012. márc. 22. 21:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Megjegyzem, a kritikámat annak fényében írom le, hogy 17 évesen 750-es motorom volt (a nevemen), és anyám kocsiját csak én használtam, de én legalább tisztában voltam vele, hogy ez nem az én érdemem, és emiatt nem voltam elszállva, ezzel menőztem.


Örülj neki, hogy van kocsi a segged alatt, de ne legyél elszállva tőle. Ne ezzel akard fölszedni a csajokat, mert akik erre buknak, azok hosszabb távon mihasznák.

2012. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
jaja, csak ez már az én nevemen van meg a házam is ugyhogy azt már senki el nem veszi tőlem. Csak ezért nem én dolgoztam meg hanem a szüleim. De ha már ezt megtehetik akkor megadják nekem és nem busszal kell szenvednem, és nagy koromba nem kell a sok hitellel szenvednem.
2012. márc. 22. 22:29
 13/24 anonim ***** válasza:

*****ezzel NEM menőztem.****


Csak a lényeg maradt le...

2012. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
csak az a probléma hogy 17 évesen max 125 ccm-s motort vezethettél
2012. márc. 22. 22:32
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
gazdag ember hülye gyereke hülye felfogással
2012. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"jaja, csak ez már az én nevemen van meg a házam is ugyhogy azt már senki el nem veszi tőlem. Csak ezért nem én dolgoztam meg hanem a szüleim. De ha már ezt megtehetik akkor megadják nekem és nem busszal kell szenvednem, és nagy koromba nem kell a sok hitellel szenvednem."



Ez nagyszerű, örülj neki, csak ne szállj el.


Megkaptad szüleidtől, de nem dolgoztál meg érte, nem tudod, ez mivel jár, ezért nem becsülöd, és elszállsz, sekélyes emberré válsz.


Ezt kerüld el, erre vigyázz.



"az én nevemen van meg a házam is ugyhogy azt már senki el nem veszi tőlem"


Nagyon félre vagy informálva, ha van rajta haszonélvezet, ami a tulajdonnál magasabb jog, akkor buktad, de ha csak "terhelési és elidegenítési tilalmi jog" van rajta sem tehetsz nélkülük semmit.

2012. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

"csak az a probléma hogy 17 évesen max 125 ccm-s motort vezethettél"


98-ban még nem :P:P:P


Akkor még a próbajogsi csak terv volt, és az A1 is 150ccm-ig szólt teljesítmény korlét nélkül.

2012. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
ja akkor visszavonom bocsi
2012. márc. 22. 22:37
 19/24 anonim ***** válasza:

Semmi gond.


A lényeg: Ne hencegj, azzal, mit kaptál, a házat nagyon sokáig ne említsd a csajoknak, és a kocsi is csak a többedik randin kerüljön elő, mert csak a szánalmasabb pénzéhese fog tapadni rád, az értelmesebbje inkább szánni fog téged emiatt.

2012. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
91%

miért kell bántani? tehet róla, hogy megkapta ezeket a dolgokat, ti meg nem?


a kérdésedre a válasz, szerintem simán el menne veled:) 17/L

2012. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!