Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan lánnyal hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lánnyal hogy lehet összejönni, aki csak részegen oldódik fel?

Figyelt kérdés

Azt úgy értem, hogy józanon tök gátlásos, csöndes, meg nem igen bőbeszédű, részegen persze benmem, áll a szája, mindenkivel haverkodik, meg minden..


Mindig "le kell" itatni? :D



2012. márc. 21. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
...és minden reggel lehet újból kezdeni, mert nem emlékszik semmire... :Đ
2012. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Kérsz egy kis málnaszörpöt drágám?
2012. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
össze. nem kell hozzá leitatni, ha kedvel akkor fel fog oldódni anélkül is.
2012. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
DDe ha kérdezek tőle valamit, már akkor megijed, és elakad a szava...
2012. márc. 21. 19:01
 5/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Hát várd ki a válaszát, esetleg próbáld rávezetni, viszont ne olyan kérdéseket tegyél fel amire lehet egyszavas választ adni.

2012. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor türelmesnek kell lenned vele
2012. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ezt idővel kinövi. Régebben én is ilyen voltam, mármint nem részeges, hanem ilyen félénk, aztán gimiben javult a helyzet, most egyetemen pedig teljesen elmúlt:P
2012. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen lány vagyok! : ) Józanon,a hétköznapokban eléggé csendes, zárkózott vagyok. Amikor viszont iszogatok kicsit (a részeg szó azért túlzás), szívesen cseverészek, flörtölgetek. Szerintem először akkor kezdj vele barátkozni, ismerkedni, amikor "részeg". De viselkedj vele kedvesen, udvariasan, bókolj neki. Éreztesd vele, hogy kedveled és akkor talán a következő alkalommal, immár józanul is megnyílik feléd.
2012. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. veled hol lehet ismerkedni?
2012. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Akár itt is! : )
2012. márc. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!