Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem "merek" összejönni vele!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem "merek" összejönni vele!?

Figyelt kérdés

Már kellemetlenül érzem magam, de most jutottam el arra a pontra, hogy tanácsot kérek. Szingli vagyok, volt már kapcsolatom, de 1-2 hónaposak. Szeretek szingli lenni, flörtölések stb, de úgy érzem nem kell több. Van egy fiú, akivel barátok voltunk, de a Szilveszter megváltoztatott mindent...

Szeretne velem lenni, és úgy érzem, hogy én is vele, de valamiért félek.. Nem tudom megmondani. Talán attól, hogy haza kellene majd hoznom, meg ő is bemutat a családjának. Rettegek ettől, de miért?! Nem értem saját magam. Ez lenne az első ilyen eset, mivel ismerem tudom, hogy ez akár komolyabb is lehet. Szenvedünk hónapok óta :S Mert nem tudok dönteni. Szeretem az egyedüllétet, "Nem minden szingli boldogtalan, és nem minden kapcsolatban élő, boldog." Mindenki azt mondja, hogy azért próbáljam meg stb.. de nem megy, vagy nem tudom. Ő már azt érzi, hogy szórakozom vele, pedig NEM!! Már volt olyan is, hogy megbeszéltük, megszakítjuk a kapcsolatot, de 5 napig bírtuk, akkor éreztem, hogy hiányzik.. Volt már valaki ilyen helyzetben?! Légyszíves, normális válaszokat! :) Köszönöm!

17/L


2012. febr. 25. 12:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Vele akarsz lenni, Ő meg veled? Mi itt a kérdés? Szülők? Hát ki nem sz*rja le???? Bele kell vágni..
2012. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Csak te tudod, hogy mi bajod lehet. Írd le, hogy milyen vagy, ne kelljen annyi mindent kérdezni.

Zárkózott vagy? Mi a hobbid? Vallásos vagy? Semmi lelkibajod nincs? Család rendben van? Csalódtál már valamiben? Mit gondolsz a sexről? Tetszik ez a pasi? Ha lenne pasi, milyet szeretnél és ez miben tér el attól a képtől?

2012. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Mi volt a baj a régi pasikkal? Szűz vagy? Őket szeretted?

Tudsz felelőséget vállalni? Mi az élet célod?

2012. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Te megakarsz felelni a szüleidnek?

Miben mások ők, mint te?

Előttük máshogy kell viselkedned?

2012. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Miért nem lesztek csak barátok? mi hiányzott, ami vele kapcsolatos? És miért baj, ha vele vagy? mi más?
2012. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez a pasi azt nyújtaná, amire te vágysz? Szeret téged?

Meg fogod őt valamivel bántani? Vagy ő téged? El fog nyomni? Bunkó? Élősködik?

2012. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hány csaja volt már?

Tudnak valamit a kapcsolatotokról mások?

Mit szólnak hozzá vagy mit szólnának hozzá?

2012. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem tartom magamat "elegendőnek".. úgy érzem, hogy rosszul választott velem kapcsolatban. Azt mondják, hogy gyönyörű vagyok, csak kár, hogy nem hiszem el. Tavaly előtt nyáron, majdnem megerőszakoltak, akkor volt barátom. Sírva rohantam haza, és írtam msn-en a barátomnak, hogy mi történt, ő erre csak annyit mondott, hogy: "Oké....holnap jössz a meccsemre?" Azóta volt egy másik srác, azaz most nyáron, aki kicsit megviselt.Kavartunk, de találkozásra nem jutott idő. Azt mondta, hogy Decemberben kiköltöznek az országból, és majd Áprilisban jönnek vissza.... Én nem értettem, hogy most mi van, miért csinálja ezt velem, és hónapokig sírtam, aztán jött az egyik barátom, és a szilveszter. Tudom, hogy szerelmes belém, szinte halálosan.... úgy érzem, tönkre teszem.

Szexről nincs úgy nagyon "véleményem". Ha együtt leszek valakivel és tudom, hogy szeretem, és ő is engem akkor jöhet :)) Nem parázok tőle.

2012. febr. 25. 12:22
 9/20 A kérdező kommentje:
Na ezaz, hogy nem tudok róla semmi ilyet, hogy hány barátnője volt eddig. Nem is az esetem, vagyis nem volt az máig. Nem voltam még szerelmes.....
2012. febr. 25. 12:33
 10/20 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen mocskos idiótákkal hozott össze a világ:(

De szerencsére nem lettél megerőszakolva és ez a lényeg:)

Ilyen butaság ne legyen a fejedben, hogy nem vagy elég jó!!

Gyönyörű vagy, nem? A belsőddel sincs semmi gond, szerintem.

A másik pedig, hogy tönkre teszel mást, ezt főleg verd ki a fejedből!!! Azonnal! Nem vagy te olyan rossz ők meg olyan sebezhetőek. Ha pedig igen, arról nem te tehetsz.


Szerintem próbáld meg ezzel a fiúval, ha aranyos és jól érzed magad és tetszik. Max csalódni fogsz egyet. De lehet ő lesz életed nagy szerelme! Legalábbis ezt mondanám. De ha te nem szereted őt, nem akarsz vele lenni, csak aranyos meg barátnak jó, akkor csak legyetek barátok.

Ismered meg egy picit jobban és lesz ami lesz:) A lényeg, hogy fölöslegesen ne rágódj! És semmit sem kell elsiteni! Te vagy a nő, még előnyben is vagy.

És a problémáktól ne menkülj el, hanem próbábld megoldani azokat!


Ha úgy érzed, hogy minden nagyon rossz és nem tudsz, de akarsz változtatni, akkor pedig beszélj a szüleiddel vagy egy pszichológussal és ezt nem viccnek mondom. Sokat tud segíteni. Én is jól megvagyok egyedül és egyiket sem csinálom. Egyedül is vagyok már egy ideje. Te is egyedül fogsz lenni, ha elfogadod, hogy ez így jó. És lehet, hogy jó...De látom, hogy vágysz egy párra, tehát lehetne jobb is, nem? Szóval te próbáld meg a jobbat!

2012. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!