Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem "merek" összejönni vele!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem "merek" összejönni vele!?

Figyelt kérdés

Már kellemetlenül érzem magam, de most jutottam el arra a pontra, hogy tanácsot kérek. Szingli vagyok, volt már kapcsolatom, de 1-2 hónaposak. Szeretek szingli lenni, flörtölések stb, de úgy érzem nem kell több. Van egy fiú, akivel barátok voltunk, de a Szilveszter megváltoztatott mindent...

Szeretne velem lenni, és úgy érzem, hogy én is vele, de valamiért félek.. Nem tudom megmondani. Talán attól, hogy haza kellene majd hoznom, meg ő is bemutat a családjának. Rettegek ettől, de miért?! Nem értem saját magam. Ez lenne az első ilyen eset, mivel ismerem tudom, hogy ez akár komolyabb is lehet. Szenvedünk hónapok óta :S Mert nem tudok dönteni. Szeretem az egyedüllétet, "Nem minden szingli boldogtalan, és nem minden kapcsolatban élő, boldog." Mindenki azt mondja, hogy azért próbáljam meg stb.. de nem megy, vagy nem tudom. Ő már azt érzi, hogy szórakozom vele, pedig NEM!! Már volt olyan is, hogy megbeszéltük, megszakítjuk a kapcsolatot, de 5 napig bírtuk, akkor éreztem, hogy hiányzik.. Volt már valaki ilyen helyzetben?! Légyszíves, normális válaszokat! :) Köszönöm!

17/L


2012. febr. 25. 12:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem kell beleszaladnod semmibe! És nem kell, hogy butaságok miatt lelkiismeretfurdalásod legyen!
2012. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ezt a barátod amúgy honnan ismered és mióta? Kik ismerik még rajtad kívül, akiket te ismersz?
2012. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy te szereted őt és nem csak azért változott meg minden, mert részéről megváltoztak a dolgok?
2012. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen az eddigi válaszokat!

Igen most, hogy így írjátok, talán azért változott meg bennem is valami, mert ő benne is. A baráti körömből csak egy pára ismerik, és kedvelik :)

Mostanában nagyon feszült vagyok emiatt. Úgy érzem, hogy ő nagyon akarja ezt, és nyomást gyakorol rám. "Siettet"...

Ha belegondolok, én annyira nagyon nem ismerem őt, tudok róla dolgokat, meg vannak hangulat ingadozásai, de ennyi. Én azt szeretem, amikor csak kavarunk, de a kapcsolat az nekem már nagy falat, olyan mintha picit húzni szerettem volna az egészet?!

2012. febr. 25. 12:46
 15/20 anonim ***** válasza:

Próbáld meg nem úgy felfogni a dolokat, hogy minden ezen múlik. Félsz, hogy csalódni fogsz?? Félsz, hogy elhagy majd és nem vagy elég jó???

Akkor várj...És csak olyannal jöjj össze, aki szeret és elfogad téged és megbízható, hűséges.

Ha valaivel összejössz, azért tedd, mert szereted, mert hajlandó vagy a barátnője lenni stb.. és ne azért, hogy az éelted oda add neki!

Szeretheted önzetlenül, megbízhatsz benne, ez nagyon fontos! De szóljon másról is az életed! A szeretet nem olyan dolog, amiért szorongani kell, amiért folyamatosa stresszesen meg kell dolgozni. aki szeret téged, az szeret.

2012. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha siettet, akkor lassítsatok!! Nem kell azonnal dönteni. Ha fontos vagy, akkor meg fog érteni téged. Ha pedig úgy érzed, hogy nem vagy még érett egy nagyon komoly kapcsolatra, akkor ne akarj komoly kapcsolatot, csak ezt közöld az illetővel.
2012. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, és talán így is van, hogyha összejövök vele, vagy mással, akkor elveszítem a szabadságom. Nekem, nagyon "kényes" hobbim van. Egy zenekar énekese vagyok, és táncolok. Néha a tanulásra is alig van időm. Butaságnak hangozhat, de olyan mintha nem lenne időm egy kapcsolatra :S

pedig még csak 17 éves vagyok.

2012. febr. 25. 12:50
 18/20 A kérdező kommentje:

Ige siettet, de nem tudom neki elmagyarázni, hogy lassítsunk! Mert ő ezt már nagyon nagyon szeretné, de én ennyire nem. Vagy hogyan fogalmazzam meg..

Ő már a barátnőjeként szeretne tudni és, hogy minden végre happy legyen számára, és átmegy ez az egész egy erőltetett kapcsolatba

2012. febr. 25. 12:52
 19/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem akkor táncolj és élvezd az életed a haverokkal. Sokkal jobb, mint gyorsan beleeröltetni magad egy ilyenbe, csak hogy neki jó legyen.
2012. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia:)

Azért félsz,mert még nem történt veled ilyen komoly dolog.Nem kell félned semmitöl.Fel a fejjel és majd alakul.Ha tényleg ilyen a srác,amilyennek leirtad hát...mint ha magamat látnám.:)

2012. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!