Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek összejönni egy lánnyal, miért?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik egy lány, és én is tetszek neki. úgy volt h összejövünk, de valahogy "nem merem". volt már bnőm és náluk nem éreztem még ilyet, de most úgy érzem h nem felelek meg neki. pl. elég vékony vagyok, és nem vagyok neki elég "izmos", vagy valami hasonló. félek h csalódni fog. mit tegyek? :/
2011. ápr. 23. 21:09
 1/4 A kérdező kommentje:

lemaradt: 17/F

a lány 15 éves.

2011. ápr. 23. 21:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt írod tetszel neki, hidd el látja rajtad, hogy milyen vagy! Bátraké a szerencse!
2011. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 szóban összefoglalom a tanácsom: Légy férfi!
2011. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De megfelelsz neki. Ne várj arra, hogy egyszer majd úgy gondolod, hogy megfelelsz neki, nem biztos, hogy egyyhamar lesz ilyen. Ne legyél gyáva, mert ha nem jössz vele össze, azt később biztos, hogy megbánod, és attól szenvedni fogsz. Ha meg összejöttök, annak is lehet, hogy vége lesz egyszer, de legalább megtörtént.


Örültem volna, ha ezeket nekem is elmagyarázzák 17 évesen. :)

2011. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!