Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem birok olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem birok olyan lánnyal összejönni aki már nem szűz?

Figyelt kérdés

Mindig az van ha egy lányt megszeretek és megkérdezem hogy feküdt-e már le valakivel és azt mondja hogy igen akkor olyan rosszul esik!

El szomorodok tőle:/


2011. jún. 10. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kérdésed és a magyarázatot nem passzol. Rosszul esik és nem bírsz összejönni vele? vagy csak az egyik? érthetőbben.
2011. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok a srácokkal... :D Úgy szeretnék már egyszer találkozni egy olyan sráccal, akit nem nekem kell "terelgetnem" az ágyban! :) 21/L
2011. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
rosszul esik hogy nem szűz ezért kiábrándulok belőle igy érthetőbb?:)
2011. jún. 10. 20:09
 4/14 anonim ***** válasza:

20:04


Engem már nem kell terelgetni :)


36/F

2011. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kedves ajánlat, köszi... :D
2011. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerű a megoldás :D Keress olyat aki még szűz ( bár 18-19 felett korban azok picit csúnyábbacskák, tisztelet a kivételnek! )
2011. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
már szinte nem lehet találni 17-18 éves szűz csajt :S
2011. jún. 10. 20:18
 8/14 anonim ***** válasza:
igaz-igaz , de aki keres az talál
2011. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20 vagyok és szűz...(és nem csúnya)
2011. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is 18 voltam, mikor elvesztettem, akkor is szép voltam és most is szép vagyok :).

Ez nem ezen múlik (ideális esetben), csak éppen nem feküdtem össze 14 évesen minden sráccal, aki tette a szépet, hanem megvártam azt a srácot, akivel tényleg akartam.

Amúgy ez buta hozzáállás, ugye te is tudod?

Ha most találsz is egy szűz lányt, vele sem leszel örökké (legalábbis nem valószínű) és utána?

30 évesen is 16 éveseket fogsz hajkurászni, mert azok még szüzek?

Szerintem tegyél rendet magadban, ahelyett, hogy ilyen elvárásokat támasztasz a lányokkal szemben és ezzel talán elmész amellett, akivel boldog lennél 8csak éppen már nem szűz).

L/24

2011. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!