Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem birok olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem birok olyan lánnyal összejönni aki már nem szűz?

Figyelt kérdés

Mindig az van ha egy lányt megszeretek és megkérdezem hogy feküdt-e már le valakivel és azt mondja hogy igen akkor olyan rosszul esik!

El szomorodok tőle:/


2011. jún. 10. 20:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez akkor bántson, ha a csaj a fél világgal lefeküdt a másikfelével meg azért nem mert azok nők!

Ha mondjuk 1 komoly kapcsolata volt, akkor ne zavarjon...

Mert gondolj bele, ha lesz egy szűz csajod és lefeküdtük és esetleg szét mentek mi lesz. Utánna jönne egy csaj akibe szerelmes lennél és ő szűz lenne és azt mondaná neked hát bocs de nem vagy szűz pfuuuj.

Mit éreznél?

Ha szeretsz valakit ne zavarjon ha nem szűz. ennyi

2011. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok akkor a kivétel 17 vagyok és szűz. Ennyi..

Am kedves kérdező hány éves vagy? Mert az nem mindegy hogy 10-20on évesen ez a vágyad vagy mondjuk 30-40 évesen. Mert ott már biztos nem találsz senkit:D

2011. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
18 leszek:)
2011. jún. 11. 13:28
 14/14 anonim ***** válasza:
18 leszek, szűz vagyok, szép is de amikor megtudják a pasik, hogy szűz vagyok már nem kellek nekik, és ez mindig olyan pasikkal van akikbe kezdek beleszeretni. Akkor én mit szóljak? Nem lesz pasim mert szűz vagyok és ezt nem fogadják el?!
2011. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!