Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene írni annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene írni annak a lánynak, akinek kb 2 hónapja írtam fb-on, de nem írt vissza?

Figyelt kérdés
Nem ismerjük egymást, viszont ma összefutottam vele, rá is köszöntem, vissza is köszönt. Nem vagyunk már tinik, 24 lehet kb ő is. Nem mentem oda, mert nem olyan volt a helyzet, de kell nekem az a csaj! :)

2012. márc. 2. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Tari te vagy az??? Mondtam hogy ne zaklasd a lányokat!!!
2012. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
írd meg, MEGHALSZ RIBI HA NEM ÍRSZ VISSZA, vagy hívd fel ugyan ezzel a szöveggel, de a hangod torzítsd el, majd kérdezd meg melyik a kedvenc, (horror) filmje.
2012. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

LOL, kik vagytok Ti!? :D

Azért írtam ide, hátha kapok valami értelmes segítséget. Erőltessétek meg magatokat picit pls. Még ma szeretnék neki írni valami ütőset, de egyedül nem megy már. Kifogytam az ötletekből... :/

2012. márc. 2. 18:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Remélem már levetetted magadról a szerelmi kötést! (ha tényleg az vagy akinek gondollak)
2012. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Ne pofakönyvön ismerkedjé', teeee!
2012. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Ne hallgass a két első válaszadóra! Szerintem, ha egy lány/fiú nem ír vissza valakinek, akkor nem jön be neki az illető. Hacsak nem felejtett el visszaírni, de azt kétlem.

Szerintem hagyd, nem éri meg számonkérni rajta, hogy miért nem írt vissza.

2012. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sztem is hagyd, nem tetszettél neki elsőre, akkor pedig soha nem fogsz.
2012. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tévedés, nem számonkérni akarom. Csak elhívni valahova, vagy beszélgetésbe elegyedni vele valahogy. Ebben kérnék segítséget. Valami frappáns kellene. Jah és ne találgassátok, hogy ki is vagyok, már vagy fél éve nem írtam ide, nem ismerhettek....
2012. márc. 2. 18:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Add önmagad! Az erőltetett pasi dumák nem jön be a nőknek. Mond neki azt, hogy szeretnéd megismerni, de legyél visszafogott. Én például utálom, ha egy pasi nagyon nyomul rám.
2012. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nincs kedved valamikor meginni egy kávét/teát; elmenni moziba/sétálni/kacsákat etetni?


Puszi, XY


(Bár ha két hónapig nem írt vissza, én nem erőltetném a dolgot)

2012. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!