Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene írni annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene írni annak a lánynak, akinek kb 2 hónapja írtam fb-on, de nem írt vissza?

Figyelt kérdés
Nem ismerjük egymást, viszont ma összefutottam vele, rá is köszöntem, vissza is köszönt. Nem vagyunk már tinik, 24 lehet kb ő is. Nem mentem oda, mert nem olyan volt a helyzet, de kell nekem az a csaj! :)

2012. márc. 2. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ma 18:32 Mi az hogy ne hallgasson rám? Ki vagy itt teeeee?
2012. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de miért akarsz egy olyan lánynak írni, aki semmibe vesz. Szerintem alapvető emberi dolog, hogyha kapok egy levelet, akkor válaszolok rá. Ha nem tetszettél neki, akkor írja azt, hogy bocs nem vagy az esetem.

Ezzel önmagát minősíti.

De ha tényleg el akarod hívni valahova, akkor nem kell semmi frappáns, meg nem kell hetekig tervezgetni, legyél spontán. Meglátod, odamész hozzá és elhívod.

2012. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!